20:48 22 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

سرمربی بارسلونا پس از پیروزی برابر وایادولید و رسیدن مسی به رکورد پله، مدعی شد که کاپیتانش در این باشگاه خوشحال است و به رکوردشکنی خودش ادامه خواهد داد.

به گزارش اسپوتنیک، بامداد امروز بارسلونا در ورزشگاه خوزه زوریلا مهمان وایادولید بود و با نتیجه 0-3 برابر این تیم به برتری رسید.

در این دیدار لنگلت، برایت‌ویت و لئو مسی برای کاتالان‌ها موفق به گُلزنی شدند و کاپیتان بارسا موفق شد با زدن گل شماره 644 خود، رکورد تاریخی در زمینه تعداد گل برای یک تیم باشگاهی در تاریخ فوتبال را شکست و از رکورد 643 گل پله برای سانتوس عبور کرد.

رونالد کومان سرمربی بارسلونا، در پایان بازی و پس از رکوردشکنی کاپیتان تیمش، به تمجید از او پرداخت و مدعی شد که این بازیکن در باشگاه خوشحال است.

او به خبرنگاران گفت:" من اخیراً بارها گفته‌ام، لئو خوشحال به نظر می‌رسد. او برای نحوه بازی ما بسیار مهم است. و این نشان می‌دهد که او در کنار بازیکنان باهوشی در رضایت کامل به رکوردشکنی ادامه خواهد داد".

این در حالی‌ست که اخیراً خود مسی نیز در گفت‌وگویی از تغییر شرایطش خبر داد و مدعی شد که در تابستان خوشحال نبود اما حالا در این تیم بسیار شاد است.

مرتبط:

مسی از پله عبور کرد؛ رکورد بیشترین گل برای یک باشگاه از آنِ لئو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر