03:17 11 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

منچستریونایتد شرایط جذب داوید آلابا مدافع اتریشی بایرن مونیخ را بررسی دارد و به نظر می‌رسد که این باشگاه نیز در کنار چلسی، پاریسن‌جرمن، رئال مادرید، لیورپول و بارسلونا، در زمستان برای به خدمت گرفتن این بازیکن تلاش خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، قرارداد داوید آلابای اتریشی در پایان فصل با بایرن تمام می‌شود و تا اکنون وی حاضر به امضای قرارداد جدید با مدافع عنوان قهرمانی لیگ آلمان نشده است.

این بازیکن مورد توجه باشگاه‌های بزرگی از جمله چلسی، پاریسن‌جرمن، رئال مادرید، لیورپول و بارسلونا قرار دارد و بسیاری از کارشناسان شانس کهکشانی‌ها را بیشتر از سایر باشگاه برای جذب این مدافع باتجربه می‌دانند.

اما به نظر می‌رسد که کار رئال چندان راحت نیست زیرا منچستریونایتد نیز به جمع مشتریان این بازیکن پیوسته و در زمستان برای به خدمت گرفتن این بازیکن تلاش خواهد کرد.

براساس گزارش آ.اس، مدیران منچستریونایتد جذب این بازیکن را در شرایط فعلی یک فرصت می‌دانند و می‌خواهند این مدافع با کیفیت و با تجربه را به اولدترافورد منتقل کنند.

این در حالی‌ست که منچستریونایتد در تابستان برای جذب یک مدافع تلاش کرد و خواهان به خدمت گرفتن اوپامکانو بود اما این بازیکن قرارداد خود را تمدید کرد.

مرتبط:

مشکل بزرگ رئال در راه جذب آلابا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر