06:12 18 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هفته چهاردهم سری‌آ ایتالیا با 6 دیدار همزمان پیگیری شد و میلان با شکست لاتزیو صدر جدول را از اینتر پس گرفت.

به گزارش اسپوتنیک، در بازی‌های باقی مانده از هفته چهاردهم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا 6 بازی همزمان برگزار شد که در مهمترین بازی میلان در زمین خود با نتیجه سه بر دو مقابل لاتزیو پیروز شد تا اینتر فقط دو ساعت در صدر جدول باشد.

ربیچ در دقیقه 10 و چالهان‌اوغلو در دقیقه 17 از روی نقطه پنالتی میلان را پیش انداختند اما آلبرتو در دقیقه 27 و ایموبیله در دقیقه 59 بازی را به تساوی کشاندند. این بازی تا آخرین دقایق مساوی پیش رفت تا تئو هرناندس در دقیقه 93 + 3 ماشه را در قلب لاتزیو چکاند و حکم صدرنشینی میلان را با 34 امتیازی شدن این تیم امضا کرد.

این نتیجه ضمن اینکه روند شکست‌ناپذیری میلانی‌ها را تداوم بخشید سبب صعود آنها با 34 امتیاز به صدر جدول شد. لاتزیو هم با 21 امتیاز در رده هشتم جدول باقی ماند.

در دیگر بازی مهم چهارشنبه سری‌آ تیم ناپولی در خانه تورینو در حالی که تا دقیقه دوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم از میزبان خود عقب بود، با گلی که لورنزو اینسینیه به ثمر رساند، یک - یک مساوی کرد. آرماندو ایتزو در دقیقه 56 گل نخست این بازی را برای تورینو به ثمر رساند. ناپولی با 25 امتیاز در رده پنجم جدول است و تورینوی قعرنشین با 8 امتیاز در جایگاه خود باقی ماند.

در سایر بازی‌ها نتایج زیر رقم خورد:

بولونیا 2 - آتالانتا 2

سامپدوریا 2 - ساسولو 3

اودینزه صفر - بنونتو 2

رم 3 - کالیاری 2

اسپتزیا 1 - جنوا 2

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر