00:01 12 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ایکر کاسیاس دروازه‌بان سابق رئال و اسپانیا امشب در مراسم گلوب ساکر جایزه بهترین دروازه‌بان ادوار را به دست آورد.

به گزارش اسپوتنیک؛ ایکر کاسیاس دروازه‌بان سابق رئال مادرید و پورتو برای موفقیت در حرفه خود در مراسم سالانه جوایز گلوب ساکر که امشب در دُبی برگزار شد، جایزه بهترین دروازه‌بان ادوار را از آن خود کرد.

کاپیتان سابق رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا که  یک جام جهانی(2010)، دو جام یورو 2008 و 2012، 5 جام لالیگا، دو کوپا دل‌ری، 4 سوپرجام اسپانیا، سه لیگ قهرمانان، دو سوپرجام اروپا، 1 جام باشگاه‌های جهان، یک جام لیگ برتر پرتگال را در کارنامه دارد، به دلیل سکته قلبی که در ماه می 2019 در جریان تمرین پورتو برایش اتفاق افتاد، پایان ناگهانی از دنیای فوتبال را ثبت کرد.

در همین حال اما این هفته بازگشت کاسیاس به رئال مادرید اعلام شد، جایی که وی سمت معاون مدیر کل را در بنیاد رئال مادرید بر عهده خواهد داشت. او در مراسم امشب گفت: "بعد از پنج سال به خانه برگشتم. این باشگاهی است که من از کودکی در آن رشد کرده‌ام. من مطمئن هستم که این یک قدم بزرگ برای من است. ما در قرن بیست‌و‌یکم بزرگ شده‌ایم اما باشگاه‌های دیگری هستند که این کار را دشوار می‌کنند. رئال مادرید تمام عناوین ممکن را کسب کرده است تا بهترین باشگاه قرن باشد."(رئال مادرید در مراسم امشب جایزه باشگاه قرن را گرفت.)

کاسیاس در ادامه افزود: "توصیه‌ای که من به دروازه‌بان‌های جوان می‌کنم این است که برای آرزوهای خود بجنگند. همه می‌خواهند بهترین باشند اما باید گام به گام پیش بروند. بدون پایین آوردن بازوها بجنگید تا به هدف برسید."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر