04:07 17 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دولت انگلیس و اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کردند که تنها تیم‌های لیورپول و اورتون مجوز حضور تماشاگران را دریافت کردند.

به گزارش اسپوتنیک، با مجوز دولت انگلیس و اعلام اتحادیه فوتبال، تنها تیم‌های لیورپول و اورتون مجوز حضور تماشاگران را دریافت کردند.

این دو تیم اجازه حضور 2 هزار تماشاگر در ورزشگاه‌های آنفیلد و گودیسون‌پارک را خواهند داشت. به جز از بندر لیورپول، وضعیت دیگر شهرهای انگلیس به دلیل شیوع ویروس کرونا وخیم شده و فعلاً تماشاگران نمی‌توانند بازی تیم‌های محبوب‌شان را نزدیک ببینند.

با شیوع مجدد ویروس کرونا در انگلیس، قرنطینه در شهرهای بریتانیا انجام شده و حضور تماشاگران در لیگ برتر انگلیس هم با محدودیت‌هایی روبه‌رو شده است.

 لیورپول صدرنشسن شب گذشته در ورزشگاه آنفیلد برابر وست برومویچ رده نوزدهمی به میدان رفت که این بازی با نتیجه یک - یک به پایان رسید. شاگردان یورگن کلوپ در حالی در این بازی ۲ امتیاز ارزشمند را از دست دادند که 78 درصد زمان بازی توپ و میدان را در اختیار داشتند.

با این نتیجه لیورپول از 15 بازی صاحب 32 امتیاز شد و جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کرد و وست برومویچ نیز با 8 امتیاز از 15 بازی در رتبه 19 جدول 20 تیمی لیگ جزیره باقی ماند. در آخرین بازی از هفته پانزدهم امشب از ساعت 10:45 ولورهمپتون میزبان تاتنهام خواهد بود.

 

 

مرتبط:

استقبال بی‌پیشنۀ «یورگن کلوپ» از حضور تماشاگران در دیدار لیورپول – آژاکس
بازگشت تماشاگران انگلیسی به ورزشگاه‌ها پس از 271 روز
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر