22:45 11 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه آرسنال، مسوت اوزیل را به باشگاه یوونتوس پیشنهاد داد و در صورتی که بیانکونری‌ها پیشنهاد توپچی‌ها را بپذیرند، این ستاره آلمانی بار دیگر هم‌تیمی رونالدو خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، مسوت اوزیل تا پایان فصل با باشگاه آرسنال قرارداد دارد و می‌خواهد پس ختم قراردادش با توپچی‌ها، راهی باشگاه دیگری شود.

با این حال باشگاه آرسنال قصد دارد این بازیکن را در جنوری به فروش برساند تا از شر دستمزد هنگفت این ستاره آلمانی رهایی یابد.

براساس گزارش توتواسپورت، باشگاه آرسنال تصمیم دارد این بازیکن را به باشگاه دیگری قرض دهد و آماده شده نیمی از دستمزد او را پرداخت کند.

سران توپچی‌ها پس از گفت‌وگو با اوزیل، این بازیکن را به باشگاه یوونتوس پیشنهاد داده اند و در صورتی که بیانکونری‌ها پیشنهاد توپچی‌ها را بپذیرند، این ستاره آلمانی بار دیگر هم‌تیمی رونالدو خواهد شد.

گفته می‌شود باشگاه یوونتوس در صورت کاهش دستمزد این بازیکن، آماده است او را برای نیم فصل قرض بگیرد و به این موضوع رضایت نشان داده است.

این در حالی‌ست که در ترکیه خبرها حاکی از توافق اوزیل با باشگاه فنرباغچه است و این باشگاه ترکیه‌ای از جذب این بازیکن به صورت آزاد مطمئن است.

مرتبط:

خیز بلند اوزیل برای جدایی؛ مذاکره با مدیر یک باشگاه ترکیه‌ای در لندن
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر