02:40 11 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی بارسلونا در نشست خبری قبل از دیدار با ایبار، مصدومیت مسی را تایید کرد و مدعی شد که این بازیکن در بازی فردا غایب خواهد بود.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا فردا شب در ورزشگاه نیوکمپ و در چهارچوب هفته شانزدم رقابت‌های لالیگا، میزبان ایبار است و دیدار دشواری پس از چند روز تعطیل به دلیل کریسمس دارد.

امروز خبرهایی در مورد مصدومیت لیونل مسی به نشر رسید و رونالد کومان سرمربی بارسلونا، در نشست خبری قبل از دیدار با ایبار، مصدومیت کاپیتان تیمش را تایید کرد و مدعی شد که او در دیدار فردا غایب خواهد بود.

سرمربی بارسا در مورد دیدار فردا شب گفت:" ایبار حریف سختی است. تلاش می‌کنیم تا همانند دیدار های اخیر خوب کار کنیم و به حریف فشار بیاریم. قطعا اگر در زمین مسابقه نمایش خوبی نداشته باشیم کار دشوار خواهد شد".
او در مورد مصاحبه مسی و مصدومیت او گفت:" بله لئو برای دیدار فردا آماده نیست و غایب است. لئو در ناحیه مچ پای خود احساس ناراحتی داشت و بعد از بازی مقابل ایبار به تیم اضافه می‌شود. ما به توصیه داکتران گوش کردیم. مصاحبه او را امروز در رسانه‌ها خواندم و فکر می‌کنم خیلی خوب بود تا همه نظراتش را بدانند. از مسی برای صحبت هایش در مورد خودم تشکر می‌کنم. چیزی که می‌خواهیم گرفتن بهترین نسخه از مسی است و تلاش داریم تا در باشگاه ادامه دهد. همه چیز روشن خواهد شد".

کومان در مورد حضور مسی در پی‌اس‌جی پس از به عهده گرفتن هدایت این تیم توسط پوچتینو نیز صحبت کرد و چنین گفت:" آیندۀ مسی ربطی به مربی یا کشور خاصی ندارد. او تنها با توجه به شرایطی که دارد تصمیم‌گیری خواهد کرد".
کومان در ادامه در مورد استفاده از سیستم 3-5-2 صحبت کرد و گفت:" برای من توان و تلاش سخت بازیکنان اهمیت دارد. با پلانس در مورد چیزایی که به تیم ارتباط دارد صحبت کردم. من نمی‌خواهم در مورد یک بازیکن خاص صحبت کنم".

مرتبط:

بهترین مربیان مسی در بارسلونا؛ پپ گواردیولا در صدر!
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر