13:34 23 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه یوونتوس تلاش دارد عملیات جذب پوگبا را سرعت بخشد و مانع رسیدن رئال مادرید به این بازیکن شود.

به گزارش اسپوتنیک، پوگبا بین سال‌های 2012 – 2016 بازیکن یوونتوس بود و با بازی‌های درخشان در این تیم و ثبت 34 گل زده و 40 پاس گل در 178 بازی، به ثبت رسانید.

درخشش این بازیکن سبب شد تا مدیران یونایتد در تابستان 2016 با عقد قراردادی به ارزش 105 میلیون یورو این بازیکن را جذب کنند.

پوگبا اما در 4 سالی که الدترافورد حضور داشته، درخشش خوبی از خودش به نمایش نگذاشته و مینو رایولا، مدیر برنامه‌های این بازیکن اخیراً در گفتگو با توتو اسپورت گفت که این هافبک فرانسوی در منچستریونایتد خوشحال نیست و بزودی این تیم را ترک می‌کند.

از رئال مادرید و یوونتوس به عنوان جدی‌ترین مشتریان این بازیکن یاد می‌شود و هر دو باشگاه تلاش دارند این بازیکن خلاق را به خدمت بگیرند.

رییس باشگاه رئال مادرید اما جذب این بازیکن را زیاد به سود باشگاه نمی‌داند و از زیدان خواسته کاماوینگا را به پوگبا ترجیح دهد.

گزارش ها در ایتالیا حاکی از آن است که یوونتوس نگران است که رئال مادرید به علاقه خود دوباره دامن بزند و به همین دلیل می‌خواهند عملیات جذب پوگبا را تسریع بخشند و دست کهکشانی‌ها را از رسیدن به هافبک کوتاه سازند.

بیانکونری ها قبلاً با منچستر یونایتد در مورد تبادله این بازیکن با دیبالا صحبت کرده اند اما باشگاه انگلیسی فقط پول می خواهد.

 شیاطین سرخ قیمت درخواستی خود برای پوگبا راکاهش داده اند و اکنون مبلغی بین 50 تا 55 میلیون یورو را می‌پذیرند.

سران یوونتوس در حال حاضر مبلغ درخواستی یونایتد را جمع‌آوری دارند و احتمال دارد در ماه جنوری پوگبا به تورین منتقل شود.

مرتبط:

پوگبا یا کاماوینگا؟ زیدان در دوراهی انتخابِ تجربه و نیروی جوانی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر