06:19 23 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نامزد ریاست باشگاه بارسلونا می‌گوید که فوق ستاره آرجنتینی به خاطر پول نیوکمپ را ترک نمی‌کند.

به گزارش اسپوتنیک، از خوان لاپورتا به عنوان کاندیدای پیشتاز برای ریاست باشگاه بارسلونا محسوب می‌شود. لاپورتا در تازه‌ترین مصاحبه‌اش در پیوند به آینده لیونل مسی صحبت کرده است.

نامزد ریاست باشگاه آبی‌اناری‌ها در این باره گفت:«مسی به خاطر پول بارسا را ترک نمی کند، او این تیم را دوست دارد و می خواهد همچنان لیگ قهرمانان اروپا و لالیگا را فتح کند. برای ارائه یک پیشنهاد خوب باید وضعیت اقتصادی باشگاه بررسی شود که ابتدا باید رییس شوم. سپس پیشنهاد ورزشی باید رقابتی باشد».
رییس پیشین کاتالانی‌ها در ادامه اظهار داشت:«لئو آماده گوش کردن به پیشنهاد است. به من گفته اند که تا پایان فصل صبر خواهد کرد. می خواهم مثبت فکر کنم و به نظرم این موضوع خیلی مثبت است.من فکر می‌کنم از همه مهمتر این بود که لئو در مصاحبه اش اعلام کرد منتظر رییس جدید خواهد ماند و سپس درباره آینده اش تصمیم گیری خواهد کرد».
لاپورتا در پایان صحبت‌هایش در باره نامزدی‌اش گفت:«خودم را در تمام جهات می بینم. لاپورتا تنها یک نفر است. اگر دیگران می خواهند به این جایگاه دست یابند به آن ها احترام می گذارم. به حرف هایشان احترام می گذارم چون من روی برنامه خودم تمرکز دارم تا روزی که بیست و چهارم جنوری رییس باشگاه شوم».
انتخابات ریاست بارسلونا به زودی برگزار خواهد شد و نامزد های انتخاباتی بر سر تصاحب جایگاه ریاست بارسلونا با یکدیگر رقابت می‌کنند. لاپروتا که در گذشته هم ریاست بارسلونا را بر عهده داشته، اکنون هم یکی از نامزد های انتخابات بارسلوناست.

مرتبط:

ادعای جالب لاپورتا برای رسیدن به کرسی ریاست بارسا
دروغ بزرگ نامزد ریاست بارسا در مورد مسی فاش شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر