07:42 23 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی هالندی بارسلونا دنبال آن است تا با کسب پیروزی برابر ایبار مسیر موفقیت تیمش را تداوم بخشد.

به گزارش اسپوتنیک، رونالد کومان سرمربی بارسلونا برای آنکه بتواند تیمش را در قامت یک مدعی نگه دارد، نیاز به این دارد که در بازی‌های آینده پیروزی‌های بیشتری به دست آورد.

البته که اتفاقات تلخ شکست مقابل کادیز، ختافه، اتلتیکو مادرید و یوونتوس دیگر تکرار نشود. کومان پس از آنکه برابر یوونتوس در تورین به پیروزی رسید، برابر آلاوز در ویتوریا به تساوی رسید، سپس برابر دیناموکیف و رئال بتیس برنده شد. در ادامه تیم او مقابل اتلتیکو مادرید در واندا متروپولیتانو شکست خورد تا مسیر پیروزی این تیم دائمی نباشد.

آبی‌اناری‌ها پس از کسب سه پیروزی متوالی مقابل دیناموکیف، اوساسونا و فرانس واروش بدون دریافت گل، دو شکست مقابل کادیز و یوونتوس را متحمل شدند تا بار دیگر دوران موفقیت بارسلونا خنثی شود. اکنون تیم کومان با کسب پیروزی مقابل لوانته، رئال سوسیداد و رئال وایادولید و تساوی در خانه والنسیا چهار مسابقه مطلوب را به هم پیوند داده است و می‌تواند با کسب پیروزی مقابل ایبار موفقیت‌هایش را تداوم بخشد.

شاگردان کومان در شرایطی امشب به مصاف ایبار خواهد رفت که در چهار بازی اخیر سه پیروزی و یک تساوی به دست آورده و رونالد کومان توانسته تیمش را در مسیر موفقیت قرار دهد. پس از استراحت کریسمسی حالا بارسایی‌ها قصد دارند تقویم 2021 را تمیزتر و با خط‌خوردگی‌های کمتر بنویسند.

بارسلونا سومی را می‌خواهد و ایبار برای فرار از منطقه سقوط به امتیاز کامل نیاز دارد.

 

مرتبط:

کومان: هیچ‌کس استثنأ نیست، مسی شامل برنامۀ چرخشی می‌شود
کومان: مسی مصدوم است، لئو نظر به شرایط در مورد آینده تصمیم می‌گیرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر