06:28 18 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی اتلتیکومادرید در بازی شب گذشته برابر ختافه برای 500مین بار هدایت روخی بلانکو را برعهده داشت.

به گزارش اسپوتنیک، دیگو سیمئونه، سرمربی آرجنتینی اتلتیکومادرید عملکرد بی‌نظیری در لالیگا داشته است. او به رکورد 500 بازی به همراه اتلتیکو مادرید رسید اما ال چولو رکورد ویژه‌ای در مقابل ختافه دارد، به طوری که او در تمام بازی‌های که اتلتیکو مادرید مقابل ختافه داشته، تیمش هیچ گلی را دریافت نکرده است.

در واقع اتلتیکو مادرید تاکنون 18 بار از زمانی که سیمئونه سرمربی این تیم شده، مقابل ختافه قرار گرفته است و در هر 18 بازی هم کلین شیت کرده است، که این نشان از عملکرد خوب تیم دیگو سیمئونه در فاز دفاعی در مقابل دیگر رقیب مادریدی خود یعنی ختافه دارد.

در هر صورت سال 2020 با صدرنشینی روخی بلانکو در لالیگا به پایان رسید و دیگو سیمئونه به رکورد 500 بازی در اتلتیکو مادرید رسید، باید دید که ادامه‌ی روند این تیم در سال 2021 به چه شکل خواهد بود.  اتلتیکو مادرید شب گذشته از رقابت‌های لالیگا موفق شد با نتیجه یک بر صفر و تک گل لوئیز سوارز، ختافه را شکست داده و سه امتیاز دیگر را بدست بیاورد تا در آخرین بازی خود در سال 2020 میلادی به پیروزی رسیده باشد.

اتلتیکو مادرید با این پیروزی، صدر نشین جدول لالیگا باقی مانده و سال را در جایگاه نخست جدول لیگ فوتبال اسپانیا به پایان برد.

مرتبط:

خبرنگار اسپانیایی: کاستا میخواست دستیار سیمئونه را بزند
اتلتیکو 1 - ختافه 0؛ سیمئونه فاتح دربی کوچک مادرید برای پایان 2020 با صدرنشینی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر