13:09 25 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فوق ستاره پرتگالی یوونتوس در تازه‌ترین مصاحبه‌اش در مورد آینده خود صحبت کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، کریستیانو رونالدو می‌گوید در آینده نزدیک هیچ برنامه‌ای برای بازنشستگی ندارد و امیدوار است تنها جامی را که هنوز موفق به کسب آن نشده، ببرد.

ابرستاره بانوی پیر در این باره بیشتر توضیح داد:«در حال حاضر حال خوبی دارم. حس می‌کنم که در شرایط خوبی هستم اما نمی دانم که در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. زمانی که با بازیکنان کم سن و سال صحبت می‌کنم همیشه به آنها می‌گویم از زندگی در حال و لحظه لذت ببرید. چشمان من آینده را بسیار روشن می‌بینند. به همین دلیل از این بابت بسیار خوشحالم».
رونالدو در ادامه مورد رویای خود قبل از بازنشستگی:«هدفم مشخص است و می‌توانم با چشمان بسته تصور کنم که آینده بسیار بسیار درخشانی در پیش است. من هنوز رؤیای قهرمانی در جام جهانی به همراه تیم ملی پرتگال را دارم و فکر می‌کنم که این اتفاق امکان‌پذیر است».
فوق ستاره پرتگالی در پایان همچنان در مورد رویای خودش گفت:«دو جام با تیم ملی بردم، لیگ ملت ها را هم بردم و حالا جام جهانی را می خواهم. یورو 2016 را بردیم و حالا می خواهیم جام جهانی را ببریم. در همه باشگاه هایی که حضور داشتم جام بردم و حالا جام جهانی رویای بزرگ من است».

رونالدو همه جام‌ها را در رده ملی و باشگاه برده است و فقط یک چیز را کسب نکرده؛ قهرمانی در جام جهانی. او در جام جهانی بعدی (2022 قطر) 37 ساله خواهد بود، اما نسبت به حضور در آن خوشبین است.

 

 

مرتبط:

رونالدو در یووه ماندنی می شود؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر