17:43 26 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

چند روز پس از خبر احتمال حضور لیونل مسی در لیگ فوتبال آمریکا، این فوق ستاره در میامی خانه‌ای خرید.

به گزارش اسپوتنیک، نام  لیونل مسی مدت‌ها است که با باشگاه آمریکایی اینتر میامی با مالکیت دیوید بکهام و باشگاه نیویورک سیتی گره خورده است.

لیونل مسی فوق ستاره آرجنتینی بارسلونای اسپانیا چند روز پس از اعلام تمایل برای بازی در لیگ فوتبال آمریکا، خانه‌ای لوکس در میامی خریداری کرد.مسی این خانه را در میامی به ارزش 7.25 میلیون پوند خریداری کرده است.

فوق ستاره آبی‌اناری‌ها در آخرین مصاحبه‌اش در گفته است که ایده بازی در لیگ برتر فوتبال آمریکا را دوست دارد. اکنون شایعه شده است مسی قرارداد خود را به مدت 2 سال دیگر با بارسلونا تمدید خواهد کرد و پس برای بازی به لیگ آمریکا یا قطر منتقل خواهد شد.

مسی تابستان امسال به صورت رسمی از باشگاه بارسلونا خواست که به وعده خود برای فسخ قرارداد او عمل کند و بگذارد به عنوان بازیکن آزاد به تیمی دیگر برود اما جوزپ ماریا بارتومئو، رییس مستعفی کاتالان‌ها به این بهانه که مهلت مسی برای ارائه چنین درخواستی رد شده، تقاضای او را رد کرد و همین موضوع بر نارضایتی کاپیتان آرجنتینی افزود طوری که با وجود مصاحبه‌ اخیر او مبنی بر رضایتش از وضعیت فعلی باشگاه، هنوز احتمال رفتنش به طور جدی مطرح است.

بسیاری از باشگاه‌ها از جمله منچسترسیتی، پاری‌سن‌جرمن، چلسی و اینتر میامی هم از مشتریان پر و پا قرص این بازیکن هستند.

 

 

مرتبط:

مسی قصد جدایی ندارد؛ اعجوبه می‌خواهد تا 2023 بماند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر