21:00 20 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فوق ستاره پرتگالی یوونتوس می‌گوید که سن برای او اهمیت ندارد و تنها عملکرد اساسی‌ترین موضوع در زندگی‌اش است.

به گزارش اسپوتنیک، مهاجم پرتگالی یوونتوس در تازه‌ترین مصاحبه خود گفته است که در نظر دارد تا برای چندین سال دیگر نیز بازی کند.

اشاره او به تمایل برای بازی کردن تا چندین سال دیگر آن هم در سن 36 سالگی نکته جالب توجهی است. ابر ستاره یوونتوس در صحبتی در خصوص سن و سالش و ارتباط آن با فوتبال بازی کردن، گفت:«سن اهمیتی ندارد بلکه چیزی که مهم است، ذهنیت آدم‌هاست. مهم نیست که رونالدو قرار است فردا چطور عمل کند و در آینده چطور باشد، من در لحظه زندگی می‌کنم و زمان حال بیش از هر چیزی برایم ارزشمند است».
رونالدو در ادامه در خصوص شرایط بدنی‌اش اظهار داشت:«در حال حاضر از شرایط بدنی خودم راضی‌ام و به طور کلی خوشحالم. فکر می‌کنم که بتوانم تا چندین و چند سال دیگر نیز بازی کنم اما شما هیچوقت نمی‌توانید با قطعیت صحبت کنید. با این وجود در لحظه احساس خوبی دارم».

کریستیانو که برای باشگاه یوونتوس یک مهره کلیدی محسوب می‌شود تا اینجای فصل آمار نسبتاً خوبی از خود به جای گذاشته و مشخصاً افت قابل توجهی نداشته است. اگرچه رونالدو به خاطر سن و سالش کمی متفاوت‌تر از قبل بازی می‌کند، اما همچنان یکی از بازیکنان تأثیرگذار فوتبال است و عملکرد او نشان می‌دهد که وی در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای خداحافظی از دنیای فوتبال ندارد.

باتوجه به عملکرد درخشان رونالدو در فصل جاری، یوونتوسی‌ها موفق به کسب موفقیت قابل توجهی در این فصل نشده‌اند و در حال حاضر در جدول رقابت‌های سری آ ایتالیا در جایگاه ششم جدول حضور دارند و بدون شک رونالدو امیدوار است که بتواند یک بار دیگر برای کسب عنوان اسکودتو به تیمش کمک کند.

مرتبط:

رونالدو پس از بازگشت از دوبی: باتری‌ها صددرصد شارژ شده‌اند! + عکس
رویای بزرگ «کریستیانو رونالدو» قبل از بازنشتسگی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر