20:41 20 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدیران بارسلونا از مصدومیت طولانی مدت کوتینیو راضی اند زیرا این احتمال وجود دارد که از پرداخت 20 میلیون یورو به باشگاه لیورپول، نجات یابند.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه بارسلونا در زمستان سال 2018، فیلیپه کوتینیو را با 120 میلیون یورو به اضافۀ 40 میلیون یورو متغییرات، از باشگاه لیورپول به خدمت گرفت و تا حالا تقریبا نصف بندهای متغییر را پرداخته است.

نیم دیگر این مبلغ اما درصورتی به باشگاه انگلیسی پرداخته می شد که این بازیکن در 100 بازی با پیراهن بارسا به میدان می‌رفت.

بازیکن برازیلی تا اکنون 90 بازی برای بارسا انجام داده و با مصدومیتی که گریبان‌گیر او شده است، احتمال دارد که به این تعداد بازی برای بلوگرانا هرگز نرسد زیرا 3 تا 5 ماه قادر به همراهی کتالان‌ها نخواهد بود و این باشگاه خواهان فروش این بازیکن در تابستان پیش رو است.

با توجه به همین موضوع، بارسلونا از مصدومیت کوتینیو زیاد ناراضی به نظر نمی‌رسد زیرا پدری به خوبی توانایی پُر کردن جای خالی بازیکن برازیلی را دارد و باشگاه در شرایط بحران مالی از پرداخت 20 میلیون نجات خواهد یافت.

این درحالی‌ست که کاتالان‌ها تصمیم داشتند این بازیکن را در زمستان به فروش برسانند که با توجه به مصدومیت این بازیکن دیگر خبری از فروش او در نقل‌وانتقالات تابستانی نیست.

مرتبط:

کوتینیو زیر تیغ جراحی رفت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر