15:39 23 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه‌های رئال مادرید و بارسلونا رقابت تنگاتنگی برای جذب ستاره اتریشی بایرن مونیخ دارند.

به گزارش اسپوتنیک، داوید آلابا قراردادش در پایان این فصل با بایرن مونیخ به پایان می‌رسد و باشگاه‌های معتبری به دنبال جذب ستاره اتریشی هستند.

بر اساس گزارش نشریه «مارکا»، آلابا تصمیم خود را برای ترک بایرن مونیخ به روشنی بیان کرده و با توجه به اینکه قراردادش در تابستان به پایان می‌رسد، باشگاه‌های رئال مادرید و بارسلونا برای ثبت امضای این بازیکن تلاش زیادی می‌کنند.

رئال مادرید بهترین گزینه برای آلابا به نظر می‌رسد چرا که تیم زین‌الدین زیدان به چنین بازیکنی نیاز مبرمی دارد و می‌تواند خواسته‌های مالی ستاره اتریشی را فراهم کند. عکس این موضوع در بارسلونا هم وجود دارد.

ژاوی هرناندز ستاره سال‌های نه‌چندان دور بارسا رابطه خوبی با بازیکنان معتبر فوتبال جهان دارد و از مدت‌ها پیش ابراز امیدواری کرده بود تا داوید آلابا به بارسلونا بیاید ولی کاتالان‌ها تمرکز خود را روی جذب اریک گارسیا مدافع منچسترسیتی گذاشته بودند و به همین خاطر آلابا به رئال مادرید نزدیک‌تر شد.

در این میان باشگاه‌های پاری‌سن‌‌جرمن و منچستریونایتد نیز برای گرفتن امضای آلابا می‌جنگند اما مدافع توانمند اتریشی همیشه گفته است که دوست دارد در لالیگا سانتاندر بازی کند و رئال مادرید بیش از بارسلونا مایل است تا آرزوی آلابا را محقق کند.

مرتبط:

افزایش شانس رئال مادرید برای جذب آلابا
رئال مادرید در آستانه جذب دیوید آلابا است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر