11:51 23 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

صدرنشین سری‌آ و یوونتوس چهارشنبه در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش اسپوتنیک، میلان و یوونتوس چهارشنبه در سن سیرو یکی از جذاب ترین بازی‌های سری‌آ را خواهند داشت آن هم در حالی که هر دو تیم غایبانی کلیدی را خواهند داشت.

آلوارو موراتا و الکس ساندرو مهم‌ترین غایبان یوونتوس خواهند بود. آزمایش کرونای بازیکن برازیلی مثبت شده است. او در پیروزی چهار بر یک یوونتوس مقابل اودینزه در روز یکشنبه 83 دقیقه بازی کرد و نبودش خبر بدی برای تورینی ها است.

موراتا نیز در تمرین شنبه دچار مصدومیت شد و بازی مقابل اودینزه را از دست داد. پیرلو در پایان بازی گفت که در مورد حضور مهاجم سابق اتلتیکو مادرید مقابل میلان مطمئن نیست.

این سوی خط اما زلاتان ابراهیموویچ، اسماعیل بن ناصر، ماتئو گابیا و الکسیس سائلماکرس روز گذشته در تمرینات گروهی میلان شرکت نکردند و احتمالا بازی مقابل یووه در سن سیرو را از دست می دهند. بازیکن سویدنی ابراز امیدواری کرد که به بازی برسد اما اسکای اسپورت گزارش داده است که این بازیکن آماده مسابقه نخواهد بود.

از سویی ساندرو تونالی به علت یک جلسه محرومیت و دریافت کارت سرخ مقابل بنونتو مقابل یوونتوس بازی نمی کند در حالی که ربیو و کوادرادو پس از اتمام محرومیت یک جلسه ای به ترکیب یووه برمی گردند.

شاگردان پیولی در حال حاضر با ده امتیاز بیشتر از یوونتوس صدرنشین جدول لیگ ایتالیا هستند.

مرتبط:

بنوونتو 0 میلان 2؛ شاگردان پیولی دست بردار صدرجدول نیستند
پیولی: بازی با یوونتوس تعیین کننده نخواهد بود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر