21:26 22 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

شبکه معروف « ال چرینگیتو» اسپانیایی از احتمال هم‌تیمی‌شدن سرجیو راموس و لیونل خبر داده است.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه منچسترسیتی شرایط تمدید قرارداد سرجیو راموس، مدافع و کاپیتان اسپانیایی رئال مادرید را زیر نظر گرفته است.

سران این باشگاه انگلیسی در صورت عدم دریافت پیشنهاد از سوی رئال، برای جذب مرد اسپانیایی وارد عمل خواهد شد. این گزارش در حالی منتشر شده است که چند روز پیش «لیونل مسی» نیز وارد 6 ماه پایانی قرارداد خود با بارسلونا شد و شرایط مشابهی با مدافع رئال دارد.

ادعای دیگر در این باره به این موضوع برمی‌گردد که راموس به رییس باشگاه رئال گفته است پاری‌سن‌جرمن قصد دارد با جذب او در کنار لیونل مسی تیم فوق‌العاده بزرگی را تشکیل دهد و حتی رئیس رئال مادرید نیز تایید کرده که در صورت دریافت پیشنهاد برای سرخیو راموس به آنها توجه خواهد کرد.

کهکشانی ها درصورتی که در اوایل سال 2021 برای امضای قراردادی جدید با مدافع اسپانیایی تیم شان وارد مذاکره نشوند، یکی از دارایی های ارزشمند خود را از دست خواهند داد. راموس با توجه به اتمام قراردادش با رئال مادرید، و همچنین باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی، می تواند با باشگاه های انگلیسی وارد مذاکره شود و این در حالی است که کهکشانی ها هنوز پیشنهاد جدیدی به کاپیتان خود نداده اند.

جایگاه راموس به عنوان اسطوره مادرید از مدت ها پیش تثبیت شده و او به عنوان کاپیتان تیم ملی اسپانیا، پس از بازگشت از سویا به سانتیاگو برنابئو در سال 2005، به رئالی ها کمک کرد تا پنج بار لالیگا و چهار بار لیگ قهرمانان را فتح کنند.

 

 

مرتبط:

به این دلایل مسی می خواهد بارسا را ترک کند
سیتی به فکر جذب راموس؛ دشمن قدیمی شاگرد گواردیولا می‌شود؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر