13:49 23 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدافع اسپانیایی رئال مادرید از حضور در پی‌اس‌جی استقبال کرده و همچنین در صورت همبازی شدن با فوق تساره بارسلونا، خوشحال خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، سرجیو راموس کاپیتان رئال‌مادرید هنوز قرارداد جدیدی با باشگاهش نبسته و شاید این آخرین فصل حضور او در جمع کهکشانی‌ها باشد.

برنامه تلویزیونی «ال‌چیرینگیتو» مدعی شد، راموس 34 ساله مشکلی ندارد قراردادش تمدید نشود و به پاری‌سن‌‌جرمن برود. کاپیتان کهکشانی‌ها همچنین از همبازی شدن احتمالی با لیونل مسی، کاپیتان بارسلونا هم استقبال کرده است.

راموس و مسی هردو شرایط مشابهی دارند و با توجه به پایان یافتن قراردادشان در پایان فصل، از حالا آزاد هستند با باشگاه‌های خواهان‌شان شخصاً مذاکره کنند. طبق گزارش جوزپ پدررول، خبرنگار ال چیرینگیتو راموس چهارشنبه گذشته با فلورنتیو پرز دیدار داشت و از گوش دادن به پیشنهادهای دیگر تیم‌ها صحبت کرد.

پرز نیز در این جلسه نیز به کاپیتان خود گفت: اگر پیشنهاد خوبی داشتی، ما درک خواهیم کرد. خبرنگار اسپانیایی که با دی مارتزیو کار می کند و برای اسکای می نویسد از پیگیری شدید پاریس برای جذب راموس نوشت. باشگاه پاری سن ژرمن کاملا علاقه دارد تا با پرداخت حقوق مدنظر راموس، او را به فرانسه آورد.

راموس بر سر مبلغ قرارداد با رئالی ها به توافق نرسیده و هنوز مشخص نیست که کاپیتان مادرید در این باشگاه می ماند یا خیر.

 

 

مرتبط:

بمب خبری؛ مسی و راموس هم‌تیمی می‌شوند!
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر