21:34 22 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دقایق قبل مشخص شد که سرجیو راموس پیشنهاد تمدید قرارداد را رد کرده و مذاکراتش را بزودی با باشگاه‌هایی که خواهان او اند، آغاز خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، در پایان فصل قرارداد سرجیو راموس، لوکا مودریچ و لوکاس وازکز با رئال مادرید به پایان می‌رسد و این بازیکنان می‌تواند به صورت آزاد به باشگاه دیگری بپیوندند.

رئال مادرید اما مایل است قرارداد هر سه بازیکن را تمدید کند و روز گذشته به لوکاس وازکز پیشنهاد تمدید ارائه کرد که از سوی این بازیکن رد شد.

رسانه‌های اسپانیایی حالا مدعی اند که باشگاه به صورت مخفی به راموس نیز پیشنهاد یک ساله‌ ارائه کرده که این بازیکن نیز پیشنهاد اولیه رئال مادرید را رد کرده است.

براساس گزارش مارکا، باشگاه رئال مادرید هم با قبول رد پیشنهاد به او اجازه داده تا به پیشنهادات دیگر توجه کند زیرا سیاست این باشگاه اجازه نمی‌دهد به بازیکنی بالای 34 سال پیشنهاد تمدید بیش از یک سال ارائه شود.

با این شرایط راموس با باشگاه‌هایی که خواهان او اند مذاکرات آغاز خواهد کرد و به نظر می‌رسد کاپیتان به پایان کارش در باشگاه نزدیک شده است.

دو باشگاه پاریسن‌جرمن و منچسترسیتی از مشتریان جدی این بازیکن محسوب می‌شود و آن‌ها امیدوار اند این بازیکن را جذب و از تجربه و درخشش او در تیم شان استفاده کنند.

مرتبط:

روی ماندن راموس در رئال حاضرم شرط ‌ببندم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر