06:48 15 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مائوریسیو پوچتینو سرمربی جدید پی‌اس‌جی به شایعه جذب مسی از سوی تیمش واکنش نشان داد و مدعی شد که از هر بازیکن خوب استقبال خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، در آغاز هفته مائوریسیو پوچتینو پس از برکناری توماس توخل، هدایت پارسن‌جرمن را به عهده گرفت و با روی کار آمدن این سرمربی آرجانتینی، شایعه پیوستن مسی به تیم فرانسوی داغ‌تر از قبل شد.

سرمربی پی‌اس‌جی که ساعتی قبل در کنفرانس خبری قبل از بازی با سن‌آتین با خبرنگاران به صورت آنلاین صحبت می‌کرد، به این موضوع واکنش نشان داد و مدعی شد که از هر بازیکن خوب استقبال خواهد کرد.

او در این مورد به رسانه‌ها گفت:" سعی می کنیم که شایعات را به آینده موکول کنیم یعنی زمانی که همه در این جا جا افتاده باشیم. از هر بازیکن خوبی استقبال خواهیم کرد. با لئوناردو مدیر ورزشی تیم به صورت روزمره در تماس هستیم و شانه به شانه و روزی 12 ساعت کار می کنیم. بین بازیکنان رابطه خوبی وجود دارد و سعی می کنیم بهترین تصمیم را بگیریم".

این در حالی‌ست که مسی تا پایان فصل با بارسلونا قرارداد دارد و در صورتی که قراردادش را تمدید نکند، می‌تواند به صورت آزاد به باشگاه دیگری بپیوندد که پی‌اس‌جی یکی از گزینه‌ها است.

مرتبط:

کاهش چشم‌گیر ارزش مسی در بازار نقل‌وانتقالات؛ لئو دیگر بازیکن گران‌قیمت نیست
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر