05:27 22 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی بارسلونا در نشست خبری قبل از دیدار با بیلبائو حاضر شد و به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش اسپوتنیک، بامداد پنجشنبه، بارسلونا در ورزشگاه سن‌مامس مهمان بیلبائو است و برای رسیدن به جایگاه سوم جدول، جدال دشواری در پیش دارد.

رونالد کومان سرمربی بارسلونا دقایقی قبل در نشست خبری قبل از این دیدار حاضر شد و از بیلبائو به عنوان حریف دشوار یاد کرد.

او در مورد بازی فردا گفت:" بیلبائو حریف دشواری است. رقیب ما می‌تواند سیستم بازی‌اش را با توجه به روی کار آمدن مربی جدید تغییر دهد، هرچند او فقط دو روز با بازیکنان خود کار کرده است و فکر نمی‌کنم تغییرات زیادی رخ دهد. مارسلینو اغلب از سیستم 4-4-2 استفاده کرده و ما هم باید برای این سیستم آماده باشیم و برای پیروزی تلاش کنیم" .
کومان در مورد نقل‌وانتقالات زمستانی گفت:" هر مربی همیشه به پنجره زمستانی نگاه می‌کند تا ببیند چگونه می‌تواند تیمش را بهبود ببخشد. من فهرستی از خروجی‌های احتمالی و انتخاب‌هایم را تهیه کرده‌ام که جالب است.  بقیه به باشگاه بستگی دارد" .

سرمربی بارسا در مورد غیبت گریزمن در بازی قبلی و شرایط او نیز صحبت کرد و چنین گفت:" گریزمن را دوست دارم اما وقتی با 3 هافبک بازی می‌کنم، باید انتخاب صورت بگیرد. از سویی هم دمبله از نظر جسمی در حال پیشرفت است و به او نیز باید بازی برسد" .
کومان در مورد عملکرد شاگردان نیز پرداخت و گفت:" تیم سعی می‌کند در خانه و خارج از خانه به یک روش بازی کند. تیم موقعیت ایجاد می‌کند و موقعیت‌های گلزنی زیادی دارد. عملکرد تیمی مثل بارسلونا در خارج از خانه نباید اینگونه باشد. در دفاع مرتکب اشتباهاتی شده‌ایم. ما تیمی هستیم که بیشترین موقعیت‌ها را ایجاد کرده‌ایم اما عملکرد کمتر از حد انتظار است ".

 

 

مرتبط:

کومان: ما به یک نفر که در نوک خط حمله گلزنی کند، نیاز داریم!
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر