11:31 25 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آندره‌آ پیرلو با وجود اشاره به مهم بودن برد یوونتوس مقابل میلان، صحبت درباره جایگاه تیمش را به آینده موکول کرد.

به گزارش اسپوتنیک، یوونتوس در بهترین زمان بهترین عملکرد را داشت و موفق شد در سن‌سیرو میلانِ صدرنشین را 3 بر یک شکست دهد. سرمربی تیم یوونتوس پس از برد مقابل میلان پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

پیرلو در خصوص دیدار شب گذشته شاگردانش برابر میلان گفت:«برد مهمی برای ما بود. ما توجهی به نتایج تیم‌های بالای جدول نداشتیم و تنها روی کار و پیشرفت خودمان تمرکز کرده بودیم. تا چند ماه دیگر هم خواهیم فهمید کجای جدول خواهیم بود. مهمترین چیز، روحیه تیمی است که می‌خواهد بازی را تحت‌کنترل خود داشته باشد، به خصوص در این دیدار».
سرمربی بانوی پیر در ادامه همچنان در این باره گفت:«مهمترین چیز، روحیه تیمی است که می‌خواهد بازی را تحت‌کنترل خود داشته باشد، به خصوص در این دیدار و در زمین صدرنشین کنونی سری‌آ ایتالیا. برای ما این برد اهمیت زیادی داشت. نتایج تیم‌های بالای سر ما در جدول برای ما خیلی مهم نبود و تمرکزمان روی پیشرفت خودمان بود».

پیرلو در پایان صحبت‌هایش درباره پائولو دیبالا بیان داشت:«خوش شانس هستم که می‌توانم بر اساس تمرینات هر هفته ترکیب بازی را انتخاب کنم. نیاز داشتیم تا دیبالا به شرایط فیزیکی مناسب برید زیرا او هنوز هم از نظر جسمانی 100 در صد آماده نیست. فشار بر باشگاه برای تمدید قرارداد با دیبالا؟ نه. این وظیفه من نیست. نمی‌خواهم خودم را درگیر مسائل قراردادی کنم».

 

مرتبط:

میلان 1 – یوونتوس 3؛ پیرلو بریک روسونری را گرفت
پیولی پس از باخت برابر یوونتوس: باید به احترام حریف کلاه‌ ما را از سر برداریم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر