10:51 25 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بر اساس تازه‌ترین گزارش‌ها، کاهش ده درصدی در دستمزد بازیکنان مانع بزرگ بر سر تمدید قرارداد با راموس عنوان شده است.

بر اساس تازه‌ترین گزارش‌ها، کاهش ده درصدی در دستمزد بازیکنان مانع بزرگ بر سر تمدید قرارداد با راموس عنوان شده است.

© Sputnik / Владимир Астапкович

به گزارش اسپوتنیک، نشریه اسپانیایی «آاس» اعلام کرد در حال حاضر یکی از موانع اساسی تمدید قرارداد راموس کاهش 10 درصدی حقوق بازیکنان به خاطر ضررهای ناشی از بیماری همه‌گیر کرونا است که باشگاه برای همه بازیکنان تیم اصلی رئال مادرید با مدیران کلیدی باشگاه و اعضای تیم بسکتبال در نظر گرفته است.

پیشنهاد این کاهش در حالی صورت گرفته که بازیکنانی مانند سرخیو راموس، لوکا مودریچ و لوکاس واسکز در مذاکرات اصلی تمدید قرارداد شرکت دارند. مذاکرات میان باشگاه رئال مادرید و سرخیو راموس برای تمدید قرارداد این بازیکن متوقف شده و آینده کاپیتان سفیدها که از اول جنوری مجاز به مذاکره با باشگاه‌های دیگر است چون قرارداد او در جون 2021 به پایان می‌رسد، نامشخص است.

راموس در حال حاضر 12 میلیون یورو در هر فصل به‌دست می‌آورد که با کاهش پیشنهادی10 درصدی، 1.2 میلیون یورو درآمد سالانه خود را از این باشگاه دریافت نخواهد کرد. ابتکار کاهش حقوق به طور کلی توسط اعضای تیم اصلی رد شده زیرا بسیاری از بازیکنان می‌دانند که باشگاه در حال برنامه‌ریزی برای خریدهای بزرگ تابستانی بازیکنانی مانند کیلیان امباپه و اداردو کاماوینگا است.

به نظر می‌رسد با ادامه اثرات مخرب بیماری کرونا باشگاه رئال مادرید 91 میلیون یورو متضرر شود و در این میان قرارداد بازیکنان بزرگی چون سرخیو راموس و لوکا مودریچ هم تمدید نشود.

 

 

مرتبط:

هواداران هم اجازه خروج دادند و هم تیم جدید راموس را انتخاب کردند
راموس و فن‌دایک هم‌تیمی می‌شوند؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر