01:38 27 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فوق ستاره آرجنتینی بارسلونا از عملکرد خودش و تیمش برابر اتلتیک بیلبائو شادمان است.

به گزارش اسپوتنیک، لیونل مسی در شب پیروزی بارسلونا در خانه اتلتیک بیلبائو در حالی با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید که لیونل مسی زننده دو گل تیمش بود و دو بار هم تیرک دروازه حریف را به لرزه در آورد و یک گل او نیز آفساید بود تا هواداران بارسا را به آینده امیدوار کند.

در همین حال، نشریه اسپانیایی «مارکا» اعلام کرد بارسلونا به مسابقه‌ای مانند دیدار با بیلبائو در سن مامس نیاز داشت، جایی که مسی ستاره زمین بود. امیدواری به پایگاه هواداران بلوگرانا بازگردانده شده چون مسی با گل‌ها و پاس‌های خود رهبر تیم بود. شادمانی فوق ستاره تنها به این دلیل نیست که دوباره گلزنی کرد.

دلیل اصلی دیگر این است که او شرکای جدیدی را در زمین پیدا کرده، همان‌طور که به وضوح در مورد پدری این موضوع اتفاق افتاده است. تفاهم با دی یونگ در حال پیشرفت است زیرا این زوج برابر اوئسکا و بیلبائو به هم پیوستند. بارسلونا با سه امتیاز دیشب، در رده سوم جدول لالیگا سانتاندر قرار دارد و باعث خوشحالی پایگاه هوادارانش شده است.

در حالی که آنها هنوز از اتلتیکو مادرید صدرنشین فاصله دارند، آبی‌اناری‌ها ثابت کردند که هنوز نباید این تیم را از جمع مدعیان قهرمانی خارج کرد.

یاران مسی در دیدار بعد برابر گرانادا به میدان خواهند رفت، جایی که بارسا به دنبال ادامه فرم خوب دیدار با بیلبائو است.

مرتبط:

بیلبائو 2 – بارسا 3؛ بریس مسی چاره‌ساز شد
کومان: در مسیر پیروزی هستیم و مسی بهترین مهره ماست
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر