01:40 19 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رونالد کومان سرمربی بارسلونا، پس از پیروزی پُر گُل برابر گرانادا مدعی شد که با مسی به کسب عنوان قهرمانی خوشبین است.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته در چهارچوب هفته هژدهم رقابت‌های لالیگا، بارسلونا در ورزشگاه لوس کارمنس مهمان گرانادا بود و این تیم را در خانه‌اش گُل باران کرد و با نتیجه 0-4 برابر حریف به پیروزی رسید.

در این دیدار مسی و گریزمن برای بارسلونا دبل کردند و درخشش بی‌نظیری داشتند.

در پایان بازی سرمربی بارسلونا از هر دو بازیکن تمجید کرد و مدعی شد که بارسلونا به مسی نیاز دارد و با او به برنده شدن عنوان قهرمانی می‌اندیشد.

کومان در این مورد به خبرنگاران گفت:" شروع بازی برای ما سخت بود اما مالکیت توپ به ما آرامش داد. این پیروزی مهمی است و می‌دانستیم که در چه وضعیتی هستیم و نباید بیشتر امتیاز از دست بدهیم. آغاز هفتۀ خوبی با کسب 3 پیروزی خارج از خانه بود. با یک فوتبال خوب نشان دادیم که تیمی در حال رشدی هستیم و همچنین اعتماد به نفس داریم. ما 4 گل زدیم که نکته بسیار مثبتی است و باید همینطور ادامه دهیم".
سرمربی بارسا در مورد مسی گفت:" بارسلونا به لئو به خاطر اهمیت و اثربخشی نیاز دارد. ما به او نیاز داریم تا برای کسب جام‌ها رقابت کنیم. به لطف نتیجه امشب ما توانستیم به مسی و پدری استراحت دهیم . نمی‌خواستیم روی آرائوخو ریسک کنیم و من دست را هم تعویض کردم که کمی مشکل داشت. مسی با تمام وجود در حال کمک به تیم است و اخیرا بهتر کار می‌کند که این اتفاق برای تیم هم رخ داده است. اکنون او گل های بیشتری میزند و همیشه درگیر است ".

این در حالی‌ست که قرارداد مسی با بارسلونا در پایان فصل به اتمام می‌رسد و هنوز خبری از تمدید نیست.

مرتبط:

ستاره‌ای که به ماندن مسی در بارسا کمک می‌کند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر