12:00 25 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بازیکنان رئال مادرید نمی‌توانند به خانه برگردند و مجبور هستند تا برای بازی سوپرکاپ مستقیماً از پامپلونا به مالاگا سفر کنند.

به گزارش اسپوتنیک؛ رئال مادرید هنوز قادر به بازگشت به پایتخت اسپانیا نیست و قبل از دیدار با اتلتیک بیلبائو در نیمه نهایی سوپرجام اسپانیا شب سوم را نیز در پامپلونا سپری خواهد کرد.

طوفان فیلومنا پرواز برگشت به مادرید را غیرممکن کرده، این امر باعث ناامیدی لوس بلانکوس از انجام این سفر شده که از جمعه آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

رئال مادرید باید روز چهارشنبه در مالاگا باشد تا برای دیدار روز پنجشنبه مقابل اتلتیک آماده شود و باشگاه تصمیم گرفته که توقف در خانه در راه غیرممکن باشد.

اکنون برنامه این است که بازیکنان پامپلونا را ترک کنند و برای بازی بعدی صبح روز دوشنبه به مالاگا سفر کنند.

تصمیم برای تمدید سفر چندان ساده گرفته نشده، زیرا مسئولان باشگاه 24 ساعت گذشته را صرف مطالعه هر احتمال و ارتباط با مقامات کرده‌اند اما بازگشت به مادرید در روز یکشنبه غیرممکن می‌باشد.

بدون هیچ تضمینی در مورد زمان ورود روز دوشنبه، باشگاه تصمیم گرفته مستقیماً به اندلس برود جایی که آنها همچنین شرایط بهتری را برای تمرین پیدا می‌کنند و می‌توانند با آرام شدن نسبی برای بازی سوپرکاپ آماده شوند.

لوس بلانکوس برنامه جنجالی دارد و اگر روز پنجشنبه اتلتیک را شکست دهد، روز یکشنبه به فینال در سویل صعود می‌کند تا با برنده دیدار رئال سوسیداد و بارسلونا که چهارشنبه در کوردوبا بازی می‌کنند، رویارویی نماید.

سپس دو بازی دیگر از راه می‌رسد که اولی در تاریخ 20 جنوری مقابل آل‌کویانو در کوپا دل‌ری و دیگری در 23 جنوری برابر آلاوز در لالیگا خواهد بود.

با احتساب بازی اوساسونا، پس از پنج بازی رئال مادرید پس از سفر به شمال، جنوب و شرق اسپانیا در خانه دوباره بازی خواهد کرد.

این در حالیست که پس از انتقادهای زیدان و بازیکنان رئال، خوزه لوئیس آبالوس وزیر حمل و نقل اسپانیا پرواز روز جمعه رئال مادرید به پامپلونا را توجیه کرده و گفت که این هواپیما قبل از بسته شدن فرودگاه پرواز کرده و پیلوت شرایط را ایمن می‌دانست.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر