16:03 23 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یک‌ونیم سال پس از ترک چلسی و بستن قرارداد با رئال مادرید، ادن هازارد هنوز با گرت بیل توسط رسانه‌های اسپانیایی مقایسه می شود و فشار سنگینی بر این بازیکن وارد است.

به گزارش اسپوتنیک، ادن هارازد روزهای درخشانی در چلسی داشت و در هر بازی نقش خودش را به بهترین شکل ممکن بازی می‌کرد و تحسین همه فوتبال دوستان را بر می‌انگیخت.

یک‌ونیم سال قبل این بازیکن بلجیمی ذوق زده شد و تصمیم گرفت تا به رئال مادرید برای کسب جام‌ها متعبر و جوایز فردی بپیوندد.

هازارد در سال 2019 با قراردادی معادل 110 میلیون یورو از چلسی به رئال مادرید پیوست تا هواداران رئال رونالدو را فراموش کنند.

هازارد اما ناکام مطلق بود و مصدومیت‌ها این بازیکن را از آسمان به زمین زد تا مادرید‌ها او را با رونالدو نه، بلکه با روزهای تاریک گرت بیل مقایسه کنند.

هازارد تاکنون از 75 بازی ممکن فقط 31 بازی انجام داده است. از نظر دقایق، فقط 28 درصد از تمام دقایق را به میدان رفته.

این آمار حتی بدتر از گرت بیل است و ولزی فصل گذشته بیشتر از ادن بازی انجام داد و بازی‌هایش قابل قبول بود.

عدم درخشش این بازیکن سبب شده تا رسانه‌های مادرید از پایان صبر کهکشانی‌ها خبر دهند و بیشتر از هر زمان دیگر به این بازیکن بلجیمی انتقاد کنند.

کادنا سر این بازیکن را ترسو، بی‌اثر و شکننده عنوان کرده و مدعی‌ست که ادامۀ اعتماد به این بازیکن ظلمی بزرگی در حق وینیسیوس و آسنسیو است.

از سویی هم در نظر سنجی چندین رسانۀ مادریدی، 81 درصد از هوادران رئال مادرید مخالف ادامه کار این بازیکن اند و نمی‌خواهند هازارد در این تیم بماند.

این بی‌باوری قطعاً کار را برای هازارد دشوار خواهد کرد و اگر این بازیکن در رقابت‌ها سوپر کاپ اسپانیا خودش را ثابت نسازد، جایی در دل هواداران و برنامه‌ها زیدان نخواهد داشت.

مرتبط:

ادعای عجیب در اسپانیا؛ تمایل گواردیولا به جذب هازارد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر