02:10 20 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آنتوان گریزمن در دیدار برابر گرانادا، درخشش خوبی داشت و بالاخره موفق شد برای کاتالان‌ها گُلزنی کرده و خودش را از زیر بار انتقادات بیرون کند.

به گزارش اسپوتنیک، تابستان سال 2019، بارسلونا 120 میلیون یورو به اتلتیکومادرید پرداخت و قرارداد این بازیکن را با تیم مادریدی فسخ کرد.

آنتوان گریزمن فصل گذشته بسیار بد ظاهر شد و هواداران بارسلونا را از خودش ناامید کرد. کاتالان‌ها با روی کار آمدن رونالد کومان امیدوار بودند شرایط برای گریزمن تغییر کند و طبق انتظار‌ها این بازیکن در فصل جاری بار دیگر می‌درخشد و می‌خندد.

با آغاز سال جدید میلادی و تغییراتی که کومان ایجاد کرده است، هم مسی درخشان ظاهر شده و هم گریزمن پایش به گُلزنی باز شده است.

هر دو بازیکن همکاری خوبی نیز با هم دارند و دل‌خوری‌های‌شان نیز از بین رفته است که این موضوع می‌تواند برای کاتالان‌ها بسیار مفید تمام شود.

از سویی هم نقش دمبله و پدری در درخشش این بازیکن بسیار مفید بوده و هر دو بازیکن از دو طرف مسی و گریزمن را تقویه می‌کنند.

کمی عقب‌تر فُرم خوب دی‌یونگ در درخشش گریزمن بسیار اثر گذار بوده و به نظر می‌رسد که برای نخستین‌بار مهاجم فرانسوی در موقعیت مناسب و در شرایط مناسب قرار گرفته است.

آبی‌اناری‌ها بسیار امیدوار اند روند خوب بارسا و درخشش بازیکنانی چون گریزمن ادامه پیدا کند و این تیم به جام‌های متعدد دست پیدا کند.

مرتبط:

گرانادا 0 – بارسا 4؛ بازگشت به رده سوم جدول به لطف دبل مسی و گریزمن
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر