ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بازگشت هازارد به ترکیب اصلی رئال مادرید، مانع رشد و پیشرفت وینیسسیوس خواهد شد و این بازیکن برازیلی فرصت کمتری به برای حضور در میادین به دست خواهد آورد.

به گزارش اسپوتنیک، وینیسیوس جونیور در آغاز فصل 2018-2019، به رئال مادرید پیوست و درخشش بسیاری خوبی برای کهکشانی‌ها در نخستین فصل حضور خود داشت.

رئال در تابستان سال 2019، هازارد را از چلسی به خدمت گرفت و وینیسیوس جوان به حاشیه رفت تا فرصت حضور در ترکیب ثابت را کمتر به دست آورد.

مصدومیت‌ها و غیبت طولانی مدت هازارد سبب شد وینیسیوس بار دیگر خودش را ثابت کند و در نبود این بازیکن بلجیمی در در سمت چپ خط حمله رئال مادرید بدرخشد.

زین الدین زیدان با حضور هازارد، تمایل دارد که از ونگر بلجیمی و مارکو آسنسیو در دو طرف کریم بنزما در خط حمله استفاده کند و وینیسیوس نیز نیمکت نشین باشد.

این موضوع سبب خواهد شد که مهاجم جوان رئال مادرید که در حال پیشرفت است، فرصت بازی کمتری پیدا کند و زمینه رشد از او گرفته شود.

وینیسیوس در 5 بازی اخیر رئال مادرید فقط در سه بازی به میدان رفته که 12 دقیقه مقابل گرانادا، 5 دقیقه برابر الچه و 5 دقیقه مقابل سلتاویگو. در بازی برابر اوساسونا و ایبار وینیسیوس  اصلاً بازی نکرد.

مرتبط:

هازارد درخشش در مستطیل سبز را فراموش کرده است؟
ادعای جالب خبرنگار ایتالیایی در مورد آینده کاپیتان رئال مادرید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر