ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

چهارتیمی که در رقابت‌ سوپر جام اسپانیا حضور دارند، در صورت کسب عنوان قهرمانی این رقابت‌ 2 میلیون یورو پاداش دریافت خواهند کرد.

به گزارش اسپوتنیک، سوپرکاپ اسپانیا در این فصل نیز با فرمت چهار تیمه در داخل این کشور انجام خواهد شد و رئال مادرید به عنوان قهرمان، بارسا به عنوان نائب قهرمان لالیگا و همچنان رئال سوسیداد و بیلبائو به عنوان فینالست‌های رقابت‌های جام حذفی در این رقابت حضور خواهند داشت.

دور نیمه نهایی این رقابت‌ها از فردا شب و با دیدار بارسلونا – رئال سوسیداد آغاز خواهد شد و پس از آن رئال مادرید به مصاف اتلتیکو بیلبائو خواهد رفت.

این رقابت‌ها جدا از مسائل ورزشی از نظر مسائل مالی هم در دوران بحران مالی ناشی از کرونا خیلی با اهمیت است زیرا پاداش‌های خوبی به همراه دارد.

در حقیقت تیمی که بتواند قهرمان سوپرجام شود دو میلیون یورو پاداش می گیرد، تیمی که در فینال شکست بخورد 1.4 میلیون یورو و دو تیمی که در نیمه نهایی حذف شوند 800 هزار یورو به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد.

این رقابت‌ها که قرار بود در کشور عربستان سعودی برگزار گردد، پاداش‌های بزرگتری به همراه داشت اما این کشور از میزبانی این رقابت‌ها انصراف داد و پاداش‌ها نیز کاهش یافت.

 

مرتبط:

هازارد سوپر جام را هم از دست داد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر