ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تقویت خط حمله یکی از اولویت های رونالد کومان است و وی علاقۀ زیادی به جذب ممفیس دیپای، مهاجم لیون دارد، اما درخشش لیونل مسی و آنتوان گریزمن ممکن است پلان جذب این بازیکن را در حاشیه قرار دهد.

به گزارش اسپوتنیک، در دو بازی اخیر، مقابل اتلتیکو بیلبائو و گرانادا، مسی و گریزمن شش گل برای بارسا به ثمر رسانده اند و درخشش خوبی در خط حمله برای بارسلونا داشته اند.

کومان قبل از این به فکر تقویت خط حملۀ تیمش بود و دپای مهاجم هالندی لیون را مد نظر دارد، اما ممکن است درخشش مسی و گریزمن در خط حمله، مشکلات مالی و انتخابات این سرمربی را مجبور به تعویق پلان جذب مهاجم هالندی کند.

مدیران باشگاه واضح به کومان گفته اند که از بازیکنانی که در اختیار دارد استفاده کند و به دلیل مشکلات فراوانی که وجود دارد، قادر به جذب بازیکن در زمستان نیستند.

از سویی هم مدیران باشگاه می‌دانند که برخی از بازیکنان مورد نظر کومان( دپای، اریک گارسیا و واینالدوم) در تابستان به صورت رایگان قابل دسترس اند و نباید در زمستان برای جذب آن‌ها پول مصرف کنند.

اگر چه دلایل مدیران باشگاه برای کومان قابل قبول نیست، اما درخشش سه مهاجم باشگاه و فُرم خوب بریتویت سبب شده سرمربی بارسا به خواست اداره باشگاه تن دهد.

مرتبط:

انتقال زمستانی دپای به بارسا سخت شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر