ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رونالد کومان سرمربی بارسلونا در نشست خبری قبل از دیدار با رئال سوسیداد در دور نیمه‌نهایی رقابت‌های سوپرجام اسپانیا، حاضر شد و به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش اسپوتنیک، بامداد پنجشنبه بارسلونا در دور نیمه‌نهایی رقابت‌های سوپرجام اسپانیا، در ورزشگاه جدید آرکانخل به مصاف رئال سوسیداد خواهد رفت و برای صعود به فینال این رقابت‌ها نیاز به پیروزی در این دیدار دشوار دارد.

رونالد کومان سرمربی بارسلونا قبل از دیدار با سوسیداد در کنفرانس خبری حاضر شد و در مورد شرایط تیمش برای حضور در این رقابت‌ها صحبت کرد.

کومان در مورد دیدار فردا شب گفت:" ما می‌دانیم که آن‌ها(سوسیداد) یک حریف قدرتمند هستند. بیشتر از هر تیمی آن‌ها می‌خواهند بازی کنند و فشار بیاورند و با مربی که ایده‌های واضحی دارد. بازی لیگ برابر آن‌ها خیلی جالب بود. در آن بازی 45 دقیقه اول ما فوق العاده بودیم و نیمه دوم متفاوت بود و آنها واکنش خوبی داشتند و برای ما مشکل ایجاد کردند. هر دو تیم می‌خواهند فینالست شوند و فکر می‌کنم با توجه به ذهنیت هر دو تیم شاهد بازی جذابی باشیم ".
سرمربی بارسا در مورد رقابت سوپر جام گفت:" ما چهار تیم می‌خواهیم برای اولین جام فصل تلاش کنیم . ما می‌خواهیم به تصویری که اخیرا نشان دادیم ادامه دهیم. ما پیشرفت کرده ایم و تیم در حال رشد است و میخواهیم نشان دهیم که در مسیر درستی هستیم".

کومان در مورد مصدومان تیمش گفت:" چند بازیکن احساس ناراحتی داشتند که یکی مسی بود به همین دلیل ما او را تعویض کردیم . دست و دی‌یونگ هم بودند اما به نظر می‌رسد همه‌ی آنها در دسترس هستند و همچنین آراخو. باید دید تمرین امروز بعد ظهر چطور پیش می‌رود. فکر می‌کنم حال ما خیلی خوب است ".
او در مورد صعود تیمش به فینال گفت:" ابتدا باید برنده شویم . سوالاتی وجود دارد که اکنون نمی‌توان پاسخ داد. اولین کار این است که خوب عمل کنیم و بازی فردا را برگزار کنیم. باید بازی خوبی انجام دهید تا بتوانید رئال را شکست دهید ".
کومان در مورد عدم برگزاری انتخاب و فعالیت در بازی نقل‌وانتقالات زمستان گفت:" در این مورد زیاد نمی‌دانم. ما آماده هستیم و می‌دانیم چه می‌خواهیم . باید صبر کنیم و ببینیم درباره رییس جدید چه اتفاقی رخ می‌دهد. فعلا ما تمرین می‌کنیم و تصمیم گیرنده نیستیم. بازی فردا برای ما اهمیت بیشتری نسبت به هر چیزی  دارد ".

مرتبط:

ال کلاسیکو آنهم در یک فینال جذاب؛ زیدان و کومان جام میخواهند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر