03:27 27 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره فرانسوی منچستریونایتد معتقد است که این تیم هنوز در سطح لیورپول نیست، اما می‌تواند در این فصل قهرمان شود.

به گزارش اسپوتنیک، پل پوگبا، هافبک منچستریونایتد معتقد است که شیاطین سرخ هنوز نمی‌تواند خود را هم سطح لیورپول بداند. پوگبا اما می‌گوید که این تیم می‌توانند این فصل به قهرمانی برسند.

ستاره فرانسوی شیاطین سرخ در این باره گفت:«می‌خواهیم قهرمان لیگ برتر انگلیس را شکست دهیم. می دانیم که لیورپول در چند سال اخیر چه قدر خوب کار کرده است و از کیفیت بازی آن ها آگاه هستیم. همیشه تقابل با لیورپول سخت است».
پوگبا در ادامه همچنان در خصوص اینکه منچستریونایتد هم سطح لیورپول نیست، اظهار داشت:«ما پیشرفت زیادی کرده ایم و همچنان در حال بهتر شدن هستیم اما در حال حاضر تیم بسیار جوانی هستیم. مشخصا نمی توانیم بگوییم که در حال حاضر هم سطح لیورپول هستیم زیرا آن ها قهرمان لیگ برتر انگلیس شدند و همچنان به پیروزی های خود ادامه می دهند».
پوگبا در پایان صحبت‌هایش در پیوند به تقابل تیمش برابر سرخ پوشان آنفلید گفت:«پس روزی که ما پیروز و قهرمان شویم، می گوییم که در سطح لیورپول قرار داریم. اگر می خواهیم که بهترین باشیم، باید بهترین را شکست دهیم. فکر می کنم اگر به همین شکل ادامه دهیم، می توانیم قهرمان شویم اما تیم های زیادی هستند که توانایی قهرمانی دارند و ما در این راه تنها نیستیم. هنوز راه بسیار زیادی باقی مانده است».

لیورپول و منچستریونایتد روز یکشنبه در آنفیلد به مصاف هم می روند و این دیدار حساس می تواند تعیین کننده صدرنشین لیگ برتر در هفته های آینده باشد.

 

مرتبط:

حمله تند «یورگن کلوپ» به منچستریونایتد
یونایتد بلاخره تسلیم شد؛ پوگبا در تابستان فروخته میشود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر