09:56 09 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

برخی از اسطوره‌های باشگاه رئال مادرید از عملکرد ادن هازارد راضی نیستند و به حضور او در ترکیب ثابت معترض اند.

به گزارش اسپوتنیک،  ادن هارازد قبل از آمدن به اسپانیا، روزهای درخشانی در چلسی داشت و در هر بازی نقش خودش را به بهترین شکل ممکن بازی می‌کرد و تحسین همه فوتبال دوستان را بر می‌انگیخت.

هازارد در سال 2019 با قراردادی معادل 110 میلیون یورو از چلسی به رئال مادرید پیوست تا هواداران رئال رونالدو را فراموش کنند.

هازارد اما ناکام مطلق بود و مصدومیت‌ها این بازیکن را از آسمان به زمین زد تا هوادران را از درخشش او ناامید شوند.

زیدان اما همچنان به این بازیکن اعتماد دارد و در ترکیب ثابت او را قرار می‌دهد، کاری که اسطوره‌های رئال مادرید را شدیداً عصبانی ساخته و به این موضوع معترض اند.

این موضوع در گفت‌و گو‌های اخیر اسطوره‌های رئال مادرید، به وضوح دیده شده و آن‌ها خواستار کنار گذاشتن این بازیکن اند.

پدراگ میاتوویچ پس از حذف رئال از سوپر جام اسپانیا در این باره به ال لارگوئرو گفت: " هازارد نباید در ترکیب ثابت قرار بگیرد اما کسی که تصمیم می‌گیرد و شاهد عملکرد او در تمرینات است زیدان است. رئال مادرید بدون او هم خوب بازی می‌کند و این موضوعی نگران کننده است".
همچنان سانتیاگو کانیزارس به رادیو کوپه در مورد هازارد گفت: " حالا فرصت هازارد نیست. آسنسیو باید در سمت چپ بازی کند و اولویت باید با بازیکنانی باشد که در شرایط خوبی قرار دارند. نباید هازارد را در میانه میدان به کار گرفت و پس از این که جواب نداد جایگاهش را تغییر داد".
اکسل تورس نیز به حضور هازارد در ترکیب ثابت معترش است و در این مورد به موی استار گفت: " او قبلا در بین پنج بازیکن برتر جهان بود و حالا در رئال مادرید حتی در بین 100 بازیکن هم نیست. مشخص است که مصدومیت‌ها اعتماد به نفس او را از بین برده است".

این در حالی‌ست که زیدان از هواداران خواستار صبوری در مورد هازارد شده بود.

مرتبط:

زیدان به طرفداران رئال: درباره «هازارد» صبور باشید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر