02:21 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی منچستریونایتد می‌گوید تیمش شایسته صدرنشینی بوده و برای پیروز شدن در آنفیلد باز هم باید در بهترین سطح باشند.

به گزارش اسپوتنیک، منچستریونایتد هفته‌های اخیر نتایج خیلی خوبی گرفته و حتی از لیورپول هم سبقت گرفت، اتفاقی که سرمربی شیاطین‌سرخ می‌گوید تیمش شایسته آن است.

اوله‌گنار سولشائر درباره عملکرد تیمش گفت:«فکر کنم اگر 6 هفته به عقب بازگردیم، خیلی‌ها فکر نمی‌کنند که بتوانیم لیورپول را در آنفیلد شکست دهیم. مشتاقانه منتظر این مسابقه هستیم و امیدواریم این کار را انجام دهیم. فکر می‌کنم هر تیمی با این تفکر وارد مسابقه می‌شود که می‌تواند پیروز شود. ما هم می‌دانیم می‌توانیم هر تیمی را در هر جایی و هر روزی شکست دهیم».
سرمربی شیاطین در ادامه گفت:«باید بهترین بازی را به نمایش بگذاریم و به انتهای آن فکر نمی‌کنیم. این بازی یک آزمون است تا ببینیم در واقع کجا هستیم. ما بسیاری از بازی‌های پیچیده را بردیم و گل‌هایی زدیم که تعدادی از آنها در وقت اضافه بود. تاکنون این ذهنیت را نشان داده‌ایم، اما برای پیروزی در آنفیلد باید در بهترین سطح خود باشید».

منچستر یونایتد با سه امتیاز بیشتر نسبت به رقیب دیرینه خود یعنی لیورپول و بعد از پشت سر گذاشتن یک روند بسیار خوب پا به آنفیلد می گذارد. آخرین شکست شیاطین سرخ در ماه نوامبر و دیدار برابر آرسنال برمی گردد اما در عین حال سرمربی یونایتد می گوید اگر آنها لیورپول را شکست دهند این یک اتفاق شوکه کننده خواهد بود.

مرتبط:

کلوپ: منچستریونایتد شایسته بوده، هنوز مدت زیادی تا پایان فصل مانده است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر