03:19 01 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه آرسنال شرایط جذب دروازه‌بان برازیلی بارسلونا زیر بررسی دارد.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه آرسنال شرایط نتو مورارا، دروازه‌بان برازیلی بارسلونا را زیرنظر دارد و نسبت به جذب او علاقه‌مند است.

توپچی‌های لندن اما تنها در صورتی می‌توانند این دروازه‌بان برازیلی را برای پیوستن به تیم لندنی متفاعد کنند که قرار گرفتن او در درون دروازه تیم تحت‌هدایت میکل آرتتا را تضمین کنند. نتو که در بارسا پشت مارک آندره تِراِشتگن مانده، به دنبال جدایی از این تیم در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی جاری است و امکان دارد برای ادامه دوران حرفه‌ای‌اش راهی لیگ برتر انگلیس شود.

این دروازه‌بان برازیلی که سابقه عضویت در تیم‌های فیورنتینا و یوونتوس را دارد، تابستان 2019 بود که پس از دو فصل حضور در والنسیا به بارسلونا پیوست. او که فصل گذشته تنها در پنج بازی از رقابت‌های مختلف برای بارسلونا به میدان رفت، این فصل در 9 بازی از رقابت‌های مختلف فرصت ایستادن در درون دروازه کاتالان‌ها را پیدا کرده است.

نتو تا سال 2023 با بارسلونا قرار دارد، در صورت پیوستن به آرسنال باید با برند لنو، دروازه‌بان آلمانی این تیم برای ایستادن در درون دروازه توپچی‌های لندن رقابت کند. نتو این فصل در غیاب تراشتگن 9 بازی برای بارسا انجام داد که 7 کل دریافت کرد و 4 بازی را هم کلین شیت کرد.

 

مرتبط:

آرسنال به دنبال جذب دروازه‌بان بارسا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر