08:36 04 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم سویدنی میلان در تازه‌ترین مصاحبه‌اش در خصوص تمدید قرارداد و حضورش در میلان صحبت کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، زلاتان ایبراهیموویچ هم اکنون در حال مذاکره با باشگاه میلان برای عقد قرارداد همکاری جدید است که می‌تواند او را تا تولد 40 سالگی‌اش در سن سیرو حفظ کند.

باشگاه میلان به دنبال عملکرد موفق زلاتان ترجیح داد قرارداد او به مدت 12 ماه دیگر هم تمدید شود. این قرارداد در تابستان پیش رو به پایان می‌رسد؛ این یعنی او باید یک بار دیگر برای زندگی حرفه‌ای خود تصمیم گیری کند.

ایبراهیموویچ در خصوص ادامه حضورش در میلان در گفتگویی با «کوریره دلو اسپورت» گفت:«من تا زمانی که احساس خوبی داشته باشم به بازی ادامه خواهم داد. سپس خواهیم دید، در مورد قراردادم صحبت خواهیم کرد. من نمی‌خواستم خودم را در تله ای قرار دهم و هیچ راهی برای نجات نداشته باشم، به همین دلیل در ابتدا قراردادی شش ماهه امضا کردم که پس از آن تمدید کردم».
مهاجم 39 ساله روسونری در ادامه گفت:«امروز احساس می‌کنم یک رهبر هستم. تیم مرا دنبال می‌کند. ده سال پیش، میلان متفاوت بود اما حتی میلانی که در سال 2020 پیدا کردم متفاوت بود، یک تیم جوان. ما کار می‌کنیم و فداکاری می‌کنیم. نتایج فقط لیاقت من نیست. ما کارهای بزرگی انجام می‌دهیم، اما هنوز چیزی برنده نشده‌ایم».

زلاتان در ادامه زندگی حرفه‌ای هیجان انگیزش در دوم جنوری سال گذشته به میلان بازگشت. او در ابتدا متعهد به یک توافق شش ماهه شد، زیرا پس از حضور در لیگ حرفه‌ای آمریکا با لس آنجلس گلکسی به اروپا بازگشت اما خیلی زود نشان داد که هنوز توانایی بازی در بالاترین سطح را دارد.

 

 

 

 

مرتبط:

این زلاتان پیر شدنی نیست + ویدیو
خبر خوب به هواداران میلان؛ زلاتان کاملاً آماده است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر