15:52 02 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

رونالدو نازاریو معتقد است که رئال مادرید در تابستان با فروش اشرف حکیمی به اینترمیلان، برزگ‌ترین اشتباه را مرتکب شده است.

به گزارش اسپوتنیک، اشرف حکیمی فصل گذشته در ترکیب دورتموند نمایش درخشانی داشت و هواداران رئال مادرید تصور می کردند تا سال‌ها شاهد حضور یک مدافع راست باکیفت در ترکیب تیم خود هستند، اما پیش از به پایان رسیدن فصل قبل بود که باشگاه اینتر اعلام کرد با رقم 40 میلیون یورو برای خرید اشرف حکیمی با کهکشانی‌ها به توافق رسیده است.

© Sputnik / Григорий Сысоев

 در آن مقطع عنوان شد عدم تمایل به رقابت با دنی کارواخال و احتمال نیمکت نشینی باعث شده اشرف حکیمی چنین تصمیمی بگیرد.

عملکرد اشرف حکیمی در چند دیدار ابتدایی فصل در ترکیب اینتر خیلی خوب نبود و ضعف این بازیکن در امور دفاعی باعث بروز انتقاداتی به او نیز شد، اما او در هفته های اخیر به بهترین مدافع راست اروپا تبدیل شده و بسیاری از کارشناسان او را بهترین خرید فصل می‌دانند.

رونالدو نازاریو بازیکن سابق رئال مادرید و اینترمیلان یکی از کسانی‌ است که این موضوع را تایید می‌کند و مدعی‌ست که رئال مادرید با فروش او اشتباه بزرگی را مرتکب شد و به بسیار راحتی یک مدافع با کیفیت را به نراتزوری فروخت.

رونالدو نازاریو در گفت‌وگو با روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» در این مورد گفت:" اینترمیلان در تابستان بازیکن فوق‌العاده‌ای به نام اشرف حکیمی را به خدمت گرفتند. به نظرم رئال مادرید اشتباه کرد که اجازه جدایی به حکیمی داد. گاهی اوقات با خودم می‌گویم که رونی، خودت و اشرف را تصور کن. ما می‌توانستیم زوج خوبی باشیم و با سرعت مناسب در کارهای هجومی شرکت کنی".

این در حالی‌ست که رئال مادرید در حال حاضر در سمت راست خط دفاعی مشکلات فراوانی دارد و در نبود کارواخال، زیدان به مشکل می‌خورد.

مرتبط:

شماره پیراهن حکیمی در اینتر مشخص شد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر