01:04 04 اگست 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رسانه‌های ترکیه مدعی اند که نام رادامل فالکائو در فهرست خرید‌های رئال مادرید وجود دارد و این بازیکن موقتاً جانشین یوویچ خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، لوکا یوویچ چند روز قبل و پس از یک‌ونیم فصل ناکام از رئال مادرید جدا شد و به صورت قرضی به باشگاه سابقش یعنی اینتراخت فرانکفورت برگشت.

رئال مادرید حالا در خط حمله تنها ماریانو دیاز را دارد که نیمکت‌نشین بنزما است و این موضوع می‌تواند در ادامه فصل برای این باشگاه مشکل‌ساز شود زیرا بازی‌ها بسیار فشرده برگزار می‌شود و احتمال مصدومیت هر دو بازیکن وجود دارد.

با توجه به این موضوع رئال مادرید تلاش دارد در نقل‌وانتقالات پیشرو، یک مهاجم باتجربه و موقتی به خدمت بگیرد و نام‌ها زیاد با این باشگاه پیوند خورده اند.

رسانه‌های ترکیه‌ای امروز صبح گزارش داده اند که رادامل فالکائو مهاجم کلمبیایی نیز در بهرست خرید رئال مادرید  در زمستان قرار دارد و این بازیکن شاید به عنوان گزینۀ موقتی برای جانشینی یوویچ در زمستان به این تیم بیاید.

فالکائو که تجربه بازی در لیگ‌های معتبر اروپایی را دارد، این روزها با سال‌های حضورش در لالیگا بسیار فاصله دارد اما می‌تواند به رئال مادرید کمک کند و مشکلات زیدان را در خط حمله کاهش دهد.

این در حالی‌ست که رسانه‌های کلمبیایی مدعی اند که این بازیکن بزودی راهی لیگ آمریکا خواهد شد.

مرتبط:

چرا قرارداد یوویچ گزینه خرید ندارد؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر