10:13 02 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی منچستریونایتد با وجود نارضایتی از عملکرد شاگردانش برابر لیورپول از یک امتیاز راضی است.

به گزارش اسپوتنیک، منچستریونایتد مقابل لیورپول موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشت، اما بی‌شک با نتیجه تساوی بدون‌گل آن‌ها راضی‌تر از میزبان بودند، چرا که صدر جدول لیگ برتر انگلیس را حفظ کردند.

اوله‌گنار سولشائر پس از پایان این بازی در نشست خبری حضور پیدا کرد و در پیوند به اتفاقات شب گذشته گفت:«شایسته کسب 3 امتیاز نبودیم چرا که به اندازه کافی خوب بازی نکردیم. خودمان را در بازی به حریف تحمیل نکردیم، به خصوص در نیمه اول. در بازی رشد کردیم و نیمه دوم دو موقعیت خیلی خوب داشتیم. می‌توانستیم بهتر از این بازی کنیم و این را می‌دانیم».
سرمربی شیاطین سرخ در پایان اظهار داشت:«صادقانه بگویم، در حال حاضر ناامید شده‌ایم. با مصدومیت‌هایی که لیورپول اخیراً داشته، می‌خواستیم به اینجا بیاییم و نتیجه بهتری بگیریم. این کار را نکردیم، اما یک امتیاز هم خوب است. این فقط نتیجه نیست که بابتش ناامید شده ایم، بلکه در برخی موارد نیز می توانستیم واکنش بهتری داشته باشیم. من می دانم که این پسران می توانند بهتر از این هم بازی کنند».

منچستریونایتد شب گذشته در شرایطی در ورزشگاه آنفیلد برابر لیورپول به تساوی بدون گل رسید که در نیمه دوم دو فرصت درخشان برای گلزنی داشت که آلیسون بکر هر دو موقعیت را دفع کرد.

مرتبط:

لیورپول 0 من‌یونایتد0؛ آلیسون ناجی کلوپ در آنفیلد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر