13:48 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره شیلی اینتر می‌گوید که این برد اعتماد به نفس آنان را بالا برده و نشان دادند که می‌توانند قهرمان اسکودتو شویم.

به گزارش اسپوتنیک، ینتر شب گذشته در دربی حساس ایتالیا میزبان یوونتوس بود که با نتیجه 2 بر  صفر به پیروزی رسید.

آرتور ویدال پس از پایان بازی در نشست خبری حاضر شد و در مورد پیروزی شب گذشته تیمش برابر یوونتوس صحبت کرد. ویدال گفت:«این برد برای من و برای تیم بسیار اهمیت داشت. بازی بسیار سختی داشتیم زیرا مقابل یکی از بهترین تیم‌های ایتالیا بازی می‌کردیم. خوشحالم که توانستم اولین گلم برای اینتر را به ثمر برسانم. خیلی خوشحالم. فکر می‌کنم امروز همه ما ثابت کردیم که می‌خواهیم در چالش قهرمانی در سری آ شرکت کنیم».
ویدال در ادامه همچنان با خوش‌بینی از شرایط اینتر گفت:«این برد به ما اعتماد به نفس می‌دهد تا بتوانیم پیش برویم و باور کنیم که می‌توانیم قهرمان سری آ شویم زیرا قوی‌ترین تیم 9 سال اخیر را شکست دادیم. باور داریم که همه ما می‌توانیم این مسیر را در راه قهرمانی بپیماییم».

شب گذشته اینتر و یوونتوس یکی از مهم‌ترین دیدارهای فصل سری آ را برگزار کردند. این دیدار با برتری 2 - 0 اینتری‌ها به پایان رسید. گل اول نرآتزوری را آرتورو ویدال به ثمر رساند که خودش هم سابقه بازی در یووه را داشته. او پس از بازی اعلام کرده اینتری‌ها می‌توانند قهرمان سری آ شوند.

قابل ذکر است که اینتری‌ها هم اکنون با یک بازی بیشتر نسبت به میلان با این تیم هم امتیاز است. امشب هم میلانی‌ها بازی خود در سری آ را مقابل کالیاری برگزار می‌کنند.

مرتبط:

کونته: برابر تیمی که بر فوتبال ایتالیا سلطه دارد به پیروزی رسیدیم!
اینتر2 یوونتوس 0؛ پیرلو دو دست به استاد تسلیم شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر