09:34 28 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سران باشگاه چلسی قصد دارند با جذب ارلینگ در تابستان، رکورد نقل و انتقالات خود را بشکند.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه چلسی در حال برنامه‌ریزی برای خرید ستاره بورسیا دورتموند هستند. فرانک لمپارد سرمربی انگلیسی تیم فوتبال چلسی، ارلینگ هالند را به‌عنوان یکی از اهداف اصلی خود برای تقویت تیم تحت هدایتش در نظر گرفته است.

از همین‌رو، باشگاه چلسی در حال برنامه‌ریزی برای به خدمت گرفتن مهاجم بوورسیا دورتموند با ثبت رکورد نقل‌وانتقالات تاریخ این باشگاه است. بر اساس این گزارش، بند فسخ 75 میلیون یورویی در قرارداد او با دورتمود وجود دارد که پیش از سال 2022 قابلیت فعال شدن ندارد.

این بدین معناست که این باشگاه آلمانی برای فروش این بازیکن در سال جاری میلادی درخواست رقم بیشتری از مشتریانش خواهد کرد. از سوی هم ستاره جوان بوروسیا دورتموند در این سال‌ها یک پروژه نقل‌وانتقالاتی طولانی‌مدت برای رئال‌مادرید بوده است که هر بار این انتقال به دلایل مختلف به بن‌بست ختم می‌شد.

این‌بار اما ظاهراً مذاکرات طرفین در حال نتیجه دادن است. فقط مانده رضایت خود بازیکن که برای پوشیدن پیراهن رئال 3 شرط مهم دارد. هالند که از زمان پیوستنش به دورتموند در زمستان گذشته، تاکنون در 35 بازی 35 گل برای زردپوشان وستفالن به ثمر رسانده است، همچنین مورد توجه چهار باشگاه رئال مادرید، بارسلونا، منچستریونایتد و منچسترسیتی قرار دارد.

 

مرتبط:

اطمینان رییس باشگاه دورتموند از ادامه حضور «ارلینگ هالند» در جمع زنبورها
هالند قربانی خواسته‌‌ای رایولا؛ مینو رایو در تلاش برقراری رابطه با بارسا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر