09:46 09 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به نظر می‌رسد مجازات سنگینی در انتظار مسی است و این بازیکن احتمالاً 12 دیدار از همراهی بارسلونا محروم شود.

به گزارش اسپوتنیک،  شب گذشته فینال سوپر جام اسپانیا برگزار و اتلتیک بیلبائو موفق شد با شکست 2-3 بارسلونا در 120 دقیقه، قهرمان این جام ارزشمند شود.

قضاوت این دیدار را خسوس گیل مانزانو داور سرشناس اسپانیایی بر عهده داشت و در دقیقه 120 بازی، پس از آن‌ که مسی به بازیکن بیلبائو با مشت ضربه زد، به این بازیکن کارت سرخ داد و او را اخراج کرد تا کاپیتان بلوگرانا برای نخستین‌بار در ترکیب تیم بزرگ‌سالان بارسا، چنین اتفاقات تلخی را تجربه کند.

مانزانو در گزارش پایان بازی در مورد اخراج مسی نوشت:" او به دلیل ضربه زدن به بازوی حریف، با شدت بیش از حد در حالی که توپ را در اختیار نداشت، از زمین اخراج شد."

با توجه به گزارش داور بازی که هیچ اشاره‌ای به پرخاشگری بازیکن حریف نکرده، احتمالاً این بازیکن با حداکثر مجازات یعنی سه بازی محرومیت روبه رو خواهد شد، اما کمیته مسابقات اگر تشخیص دهد که این عمل عمدی و بخاطر ضربه زدن به بازیکن حریف بوده، او می‌تواند بین 4 تا 12 مسابقه محروم شود.

بسیاری از داوران سرشناس در پیش‌بینی‌های‌شان پس از بازی بینی صحنه، مجازات مسی را بیشتر از 3 هفته گفته اند و خطا او را عمدی عنوان کرده اند.

باشگاه بارسلونا امیدوار است که مجازات این بازیکن کمتر باشد، و آن‌ها در حال آماده سازی پرونده‌ای در حمایت از این بازیکن اند تا به کمیته مسابقات ارائه دهند.

 محرومیت مسی بلافاصله قابل اجرا خواهد بود و به این معنی است که او مقابل کورنلا در رقابت‌های کوپا دل ری حضور نخواهد داشت.

پیش بینی می شود که در روز سه شنبه تصمیم نهایی در مورد محرومیت مسی اتخاذ گردد.

مرتبط:

واکنش باشگاه بارسلونا به اخراج مسی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر