08:06 27 فبروری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پل اینس هافبک سابق شیاطین سرخ از سبک بازی سولشر به شدت انتقاد و مدعی شد که این سرمربی نرویژی همچون مورینیو از تاکتیک دفاع چند لایه استفاده می‌کند.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته منچستریونایتد در ورزشگاه آنفیلد به مصاف لیورپول رفت و این فرصت را داشت تا اختلاف را با این تیم به 6 امتیاز برساند، اما بازی با نتیجه 0-0 به پایان رسید و این دیدار مهم برنده نداشت.

اوله گونار سولسشر سرمربی منچستریونایتد، در این دیدار با تاکتیک دفاعی چند لایه وارد میدان شده بود و در اکثر دقایق بازی به دفاع پرداخت.

این موضوع سبب شد تا کارشناسان و برخی از بازیکنان سابق منچستریونایتد از این تاکتیک سرمربی شیاطین سرخ انتقاد و او را با مورینیو مقایسه کنند.

یکی از منتقدان شدید سولسشر، پل اینس هافبک سابق شیاطین سرخ  بود که بخاطر از دست رفتن دو امتیاز شدیداً ابراز تأسف کرد.

او در این مورد به تاک اسپورت گفت:" از آغاز بازی می‌شد برنامه بازی منچستریونایتد را دید. آن‌ها دفاع بسیار عمیقی داشتند. یونایتد در نیمه اول بسیار ضعیف بود‌. به یاد دارم که چند سال قبل مورینیو به آنفیلد رفت و بس را مقابل دروازه حریف پارک کرد. دقیقا همان کاری که سولشر نیز شب گذشته انجام داد. ما می‌دانستیم که آن‌ها دفاع خواهند کرد و روی بازیکنانی چون مارکوس رشفورد و آنتونی مارسیال برای ضد حمله تکیه خواهند کرد اما من در یونایتد بازی کردم و نباید برای دفاع به آنفیلد رفت. من دوست داشتم حمله آن‌ها برابر لیورپول را ببینم".

این در حالی‌ست که یونایتد با وجود این تساوی در صدر جدول ماند و لیورپول را به رده چهارم فرستاد.

مرتبط:

اسطورۀ دیگر به کادرفنی یونایتد اضافه شد؛ فلچر دستیار دوم سولسشر
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر