13:31 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

محمد صلاح در گفت‌و گویی در مورد آینده‌اش صحبت کرد و مدعی شد تا زمانی که باشگاه بخواهد در آنفیلد خواهد ماند.

به گزارش اسپوتنیک، نزدیک به ماه قبل و پس از دیدار لیورپول برابر میتیلند در دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، که در آن بازی کلوپ بازو بند کاپیتانی را به آرنولد داد و محمد صلاح را با وجود گلزنی در آن دیدار نادیده گرفت، شایعات اختلاف این بازیکن با سرمربی و نارضایتی او در آنفیلد بالا گرفت.

این شایعات هر روز بیشتر از قبل شد و برخی از رسانه‌های مصری از تمایل این بازیکن به پیوستن به بارسلونا و رئال مادرید خبر دادند و مدعی بودند که صلاح در تابستان از جمع سرخ‌ها جدا خواهد شد.

دامن زدن به شایعات از سوی رسانه‌ها سبب شد این بازیکن خودش در این مورد صحبت کند و در مورد آینده‌اش صحبت کند.

او در این مورد به کانال تی‌وی 2 ناروی گفت:" من در مورد آینده و تصمیم باشگاه نمی‌دانم اما می خواهم تا جایی که می‌توانم در اینجا بمانم، اما همانطور که قبلاً گفتم، این در اختیار باشگاه است. می‌خواهم تا جایی که می‌توانم جام کسب کنم".

صلاح در مورد پیوستن به بارسلونا و رئال مادرید گفت:" من فکر می‌کنم مادرید و بارسلونا دو باشگاه برتر جهان هستند. چه کسی می داند در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد، اما در حال حاضر من تمرکز خود را برای کسب دوباره لیگ برتر و لیگ قهرمانان با لیورپول متمرکز کرده‌ام. البته من می‌خواهم در اینجا رکوردها را بشکنم، و تکرار می کنم، تمام رکوردهای باشگاه را، اما همه چیز در دست باشگاه است".

این در حالی‌ست که هم‌تیمی‌های این بازیکن قبل از این گفته بودند که ستاره مصری در لیورپول خوشحال نیست.

مرتبط:

صلاح در لیورپول خوشحال است و جایی نمی‌رود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر