11:52 07 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پاریسن‌جرمن در مورد آینده نیمار و امباپه صحبت کرد و مدعی شد که باشگاه برای ماندن بازیکنان عذر نخواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، قرارداد نیمار جونیور و کلیان امباپه، دو ستارۀ ارزشمند پاریسن‌جرمن تا پایان سال 2022، با این باشگاه اعتبار دارد و مدیران این باشگاه مذاکرات شان برای تمدید قرارداد با نمایندگان بازیکنان آغاز کرده اند.

با وجود آغاز مذاکرات تا حالا هیچ‌گونه پیشرفتی دیده نشده و آیندۀ هر دو بازیکن در هالۀ از ابهام قرار دارد.

بسیاری از کارشناسان معتقد اند که نیمار با این باشگاه تمدید خواهد کرد اما امباپه برای پیوستن به رئال مادرید، پیشنهاد این باشگاه را رد خواهد کرد.

لئوناردو مدیر ورزشی این باشگاه امروز در گفت‌و گویی در مورد آینده هر دو ستاره صحبت کرد و مدعی شد باشگاه به هیچ بازیکنی برای ماندن عذر نخواهد کرد.

او در این مورد به فرانس فوتبال گفت:" من امیدوارم که بازیکنان متقاعد شده باشند که در جای مناسب و تیمی که سطح بالا دارد و بلندپرواز است، قرار دارند. ما از آنها خواهش نمی‌کنیم که بمانند. اگر بازیكنی از این باشگاه خوشش بیاید، او می ماند. كسانی كه واقعاً می خواهند بمانند، این كار را می كنند؛ ما در تماس هستیم و من اطمینان دارم که نتیجه مثبت خواهد بود".

این در حالی‌ست که باشگاه رئال مادرید شدیداً تمایل به جذب امباپه در تابستان پیشرو دارد و می‌خواهد این بازیکن را به خدمت بگیرد.

مرتبط:

جنجال‌های نیمار و گونزالز ادامه دارد؛ وقتی نیمار آشغال خطاب شد+عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر