ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه‌ موناکو پیشنهاد جذابی به مارسلو مدافع برازیلی رئال مادرید ارائه داده و ممکن است این بازیکن پس از 13 سال حضور در جمع کهکشانی‌ها راهی لیگ 1 فرانسه شود.

به گزارش اسپوتنیک، مارسلو که یکی از بهترین مدافعان تاریخ رئال مادرید است با این تیم موفق شده 22 جام را کسب کند، اما شرایط نا مساعد فنی او و درخشش فرلاند مندی در سمت چپ خط دفاع در 2 سال گذشته باعث شده است که رئالی‌ها به دنبال فروش او باشند.

این مدافع پیشنهاد زیادی از لیگ‌های مختلف دارد اما به نظر می‌رسد که موناکو پیشنهاد وسوسه‌انگیزی به این بازیکن ارائه داده است.

براساس گزارش وبسایت فیچاخس، موناکو به این بازیکن پیشنهاد قرارداد سه ساله با دستمزد سالانه 6 میلیون یورو داده که برای یک بازیکن 32 ساله که آخرین قرارداد بزرگ عمرش را امضا می کند، مبلغ قابل توجهی است.

قرارداد فعلی این بازیکن تا پایان سال 2022 اعتبار دارد و ممکن است مارسلو بخاطر دعوت شده به تیم ملی برازیلی، از دستمزد 9 میلیون یورویی خود بگذرد و راهی موناکو شود.

این در حالی‌ست که یوونتوس نیز با پیشنهاد دو ساله و دستمزد 4 میلیون یورویی به دنبال این مدافع باتجربه است و پیرلو می‌خواهد بار دیگر رونالدو با این بازیکن برازیلی همبازی شود.

مرتبط:

تبریکی مارسلو به رونالدو بخاطر 250 میلیونی شدن در انستاگرام
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر