ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ازش ستاره ولزی تاتنهام در بازار نقل و انتقالات با کاهش شدیدی مواجه شده است.

به گزراش اسپوتنیک، اوضاع گرت بیل در تاتنهام هر روز خراب و خراب‌تر می‌شود. در واقع بیل که در سال 2013 به عنوان گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال تا آن زمان به رئال پیوست، حالا در تاتنهام به یک “گرم کننده نیمکت” تبدیل شده است.

بر اساس گزارش نشریه «ABC» اسپانیا، گرت بیل که در بازار نقل و انتقالات شاهد ارزش 90 میلیون یورویی او هم بودیم در نقل و انتقالات جاری ماه جنوری تنها 20 میلیون یورو ارزش دارد. این نشریه همچنین نوشت که گرت بیل دومین بازیکن رئال‌ است که بیشترین حقوق را می‌گیرد، اگر تابستان بعد برگردد و رئال نتواند او را بفروشد، از نظر اقتصادی غیرممکن‌ می‌شود که بازیکن بزرگی را در 2021 جذب کرد.

در حال حاضر 4 ماه از حضور گرت بیل در تاتنهام میگذرد و او فقط در یک بازی لیگ برتر کامل بود. آن هم البته هنوز 90 دقیقه کامل بازی نکرده است. از سوی هم، ژوزه مورینیو البته بازگشت بیل به رئال در زمستان جاری را تکذیب کرده است.

بیل از زمان بازگشت به تاتنهام فقط از 15 بازی در 12 دیدار تیمش را همراهی کرده است. بیل یکشنبه بازی مقابل شفیلدیونایتد را از روی نیمکت تماشا کرد و حتی در بازی مقابل تیم قعرجدولی هم فرصت به او نرسید.

 

مرتبط:

نفرین شده ولزی؛ تاتنهام هم از گرت بیل راضی نیست
اختلاف بر سر تمدید قرارداد؛ احتمال بازگشت «گرت بیل» به رئال قوت گرفت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر