22:01 22 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خوان لاپورتا نامزد ریاست باشگاه بارسلونا، در جدیدترین مصاحبه‌اش در مورد مسی صحبت کرد و بار دیگر مدعی شد که این بازیکن می‌ماند.

به گزارش اسپوتنیک، خوان لاپورتا، یکی از سه نامزد راه‌یافته به مرحله نهایی انتخابات باشگاه بارسلونا است که شانس زیادی برای برنده شدن دارد و در میان کاتالان‌ها نیز محبوب است.

لاپورتا تنها نامزد باشگاه است که در همه گفت‌و گوهایش در مورد آینده مسی صحبت می‌کند و از ماندن این بازیکن مطمئن است.

این نامزد ریاست باشگاه بارسلونا، به تازگی در مصاحبه ای با اوندا سرو درباره باشگاه و شرایط آن پس از شکست در سوپر کاپ اسپانیا، مسی و پروژۀ خودش صحبت کرده است.

او در مورد پروژه خود گفت:" پروژه من از طریق بازیکنان و سرمربی‌ای که اکنون حضور دارد، انجام می‌شود. من فکر می‌کنم ژاوی با یک نامزد دیگر همراه باشد. او یک روز سرمربی بارسلونا خواهد شد، اما ما اکنون سرمربی داریم".
او در مورد آینده مسی گفت:" من با مسی صحبت نکرده‌ام، اما فکر می‌کنم که او می خواهد بماند و ما در حد امکان همه کارها را انجام می‌دهیم که او بماند".
او در مورد انتخابات نیز صحبت کرد و چنین گفت:" این موضوع به درد باشگاه نمی خورد. اگر می‌خواهیم که مسی بماند، بارسلونا به رییس و هیئت مدیره احتیاج دارد. تعویق انتخابات به سود هیچ‌کسی نبود و نیست".

لاپورتا در حالی چنین ادعایی را مطرح می‌کند که باشگاه پاریسن‌جرمن اخیراً به جذب مسی چراغ سبز نشان داد و این احتمال وجود دارد که لئو قرارداد جدید امضأ نکند و نیوکمپ را ترک کند.

مرتبط:

رسمی؛ لاپورتا، فونت و فریکسا سه نامزد نهایی ریاست بارسا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر